Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

aniballbee

Podanie o administrację

Recommended Posts

Nick: The Suspect 

Steam ID: STEAM_1:1:147189302

Link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198254644333/

Mam ukończone 18 lat

Dlaczego ja? Często bywam na serwerze. Zdarzają się sytuacje w których potrzebny jest admin a go niema. Lubię pomagać nowym graczom na serwerze oraz jestem przyjazny. Często muszę upominać graczy o zasadach lecz zdarzają się sytuacje kiedy (jak to wiadomo w internecie) nic sobie z tego nie robią więc przydał by mi się admin w takich sytuacjach. Jestem rozważny i nie będę używał podanych mi "mocy" bez podstawnie.

Posiadam mikrofon i używam go do rozmów z innymi graczami ale tak że do upomniana o zasadach serwera.

Gram w godzinach zmiennych ale prawie codziennie jestem na serwerze (zdarzy się dzień czy dwa przerwy)

Znam komendy podstawowe. 

Mam połączone konto forum z kontem steam oraz należę do grupy Max-Play.

Zapoznałem się z regulaminem.

Złożyłeś podanie w złym dziale. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...