Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
sley

Ban za nic

Recommended Posts

1. Twój nick: sley
2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:40004126

3. Link do sourcebans: tutaj jest bardzo fajna sprawa, gdyż wchodze na mojego perma od razu odwołuje mnie do gracza, którego wczoraj zreportowałem na forum - fuego

https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:40004126&advType=steamid&Submit

4. Data zdarzenia: 08.09.2019
5. Opis zdarzenia: Wchodzę na serwer, a tu nagle powiadomienie, ze zostałem zbanowany na serwerze. Na source banie nie widac w ogóle moje nicku, lecz zobaczywszy zakładkę "ostatnich zbanowych na stałe" widnieje mój nick 🙂 Wchodze na bana i przekierowuje mnie na ban fuego 🙂 

Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie tej sprawy, gdyż nie mogę grać na tak wyśmienitym serwerze jakim jest maxplay 

Ban został nadany przez farq'a

Farq się rozpędził i nadał bana na twój SID, a nie cheatera. Fixed.

Przepraszam za kłopoty, za moment nadam VIPa na 3 dni w ramach rekompensaty.

Zamykam.

@edit rzuciłem VIPa, pisz PW gdyby coś nie działało.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...