Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

sApo

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_0:0:199821946 | sApo

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=858

3. Twój wiek: 22 lata

4. "Dlaczego ty?": Gram na tym serwerku ze znajomymi, praktycznie codziennie od jakiegoś czasu. Gramy zazwyczaj w godzinach kiedy o dziwo nie ma żadnego admina, a wiele razy zdarzyło się grać przeciwko spinbotom, aimom, wallerom.. Wpisywanie !calladmin nic nie dawało więc po namowach paru graczy jako, że często gram pisze to podanie.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam mikrofon, zazwyczaj jak gram ze znajomymi to gadam z nimi lecz info czy jakiekolwiek komunikowanie się jest okej!

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej w przedziale 13:00 do 20-21:00

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Podstawowe komendy znam, za dużo nie adminowałem raczej na serwerkach PCW lub ogarniałem pełne configi do serwerów.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do tej grupy oraz połączyłem.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne!

PS. Na serwerze grałem jako sapo-bro, sapo-iwnl, aktualnie gram jako sApo.. Pisze tak na wszelki.. Dostałem też raz MUTE na dosyć sporo, został mi usunięty mimo, że nic takiego nie pisałem bo pisałem to do znajomego z którym siedziałem na Discord.. Więc sam na czacie pisał, że to dla żartów.. Także tylko wspominam!

Edited by sApo

8 godzin 5 sesji jest to bardzo mało dlatego pograj jeszcze z 2-3 tygodnie na serwerku i będzie ok

i do  czatu mam delikatne zastrzeżenia  więc jak na ten moment JESTEM NA N I E

podanie odrzucone

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...