Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

sApo

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_0:0:199821946 | sApo

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=858

3. Twój wiek: 22 lata

4. "Dlaczego ty?": Gram na tym serwerku ze znajomymi, praktycznie codziennie od jakiegoś czasu. Gramy zazwyczaj w godzinach kiedy o dziwo nie ma żadnego admina, a wiele razy zdarzyło się grać przeciwko spinbotom, aimom, wallerom.. Wpisywanie !calladmin nic nie dawało więc po namowach paru graczy jako, że często gram pisze to podanie.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam mikrofon, zazwyczaj jak gram ze znajomymi to gadam z nimi lecz info czy jakiekolwiek komunikowanie się jest okej!

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej w przedziale 13:00 do 20-21:00

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Podstawowe komendy znam, za dużo nie adminowałem raczej na serwerkach PCW lub ogarniałem pełne configi do serwerów.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do tej grupy oraz połączyłem.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne!

PS. Na serwerze grałem jako sapo-bro, sapo-iwnl, aktualnie gram jako sApo.. Pisze tak na wszelki.. Dostałem też raz MUTE na dosyć sporo, został mi usunięty mimo, że nic takiego nie pisałem bo pisałem to do znajomego z którym siedziałem na Discord.. Więc sam na czacie pisał, że to dla żartów.. Także tylko wspominam!

Edited by sApo

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 godzin 5 sesji jest to bardzo mało dlatego pograj jeszcze z 2-3 tygodnie na serwerku i będzie ok

i do  czatu mam delikatne zastrzeżenia  więc jak na ten moment JESTEM NA N I E

Share this post


Link to post
Share on other sites

podanie odrzucone

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...