Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Cheaterzy na serwerze :)))

Recommended Posts

1. Twój nick: sley
2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:40004126
3. Nick osoby, która złamała regulamin: nansi, sieamnkosiemanko32
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_1:0:514855402   STEAM_1:1:457143835
5. Data zdarzenia: 07.09.2019
6. Powód skargi: aimlock od siemanko oraz wallhack i aimlock od nansi
7. Dowody: sa dema, wiec prosze obejrzec :) Dodam jeszcze,ze byl administrator na serwerze (Vici), ktory stwierdzil, ze owi gracze sa "czyści". Dziekuje za wyrozumialosc 

Sorry, nie chce nikogo tu obrazac ale jak admin nie potrafi rozroznic zwyklego gracza od perfidnego cheatera to cos tu jest nie halo. Jak mam grać na serwerze skoro administracja nie potrafi odroznic cheatera od gracza?

nikogo nie obrażasz tylko wyrażasz swoje zdanie a na serwerze byłem dopiero 5 min więc nie miałem czasu na dłuższą analizę ich gry a co do reszty to nwm co oni robią

ale obydwoje są zbanowani więc sprawa dla mnie jest zamknięta

• Jagoda locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...