Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

[SKARGA] [FFA] ODIN,Sapo


Recommended Posts

1. Twój nick: ZEUSCISE2115
2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:89655922
3. Nick osoby, która złamała regulamin: ODIN oraz SAPO
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_1:1:118446262 ( ODIN),STEAM_1:0:199821946(SAPO)
5. Data zdarzenia: 14:25:26 15.09.2019
6. Powód skargi: Odin dostaje info od sapo widać to na demkach które są dostępne do pobrania,nie jest to pierwsza sytuacje gdzie odin zostaje sam na 1vs4 i w przeciwnym teamie znajduję się sapo i ustawia się perfidnie pod przeciwników :) 

Dostał kilka reportów po czym zaczął gadać jakieś głupoty wraz z sapo,wspomnę też o tym że sapo jedyne co miał do dodania to " zeus to kurwa" :") oraz co 5minut obrażał innych graczy typu miko ty kurwo jebana.

EDIT:Gdy dałem do zrozumienia Odinowi że pisze na niego skargę nagle przestał zabijać i biegał po mapie jak idiota bez celu :D


7. Dowody:Demka które są dostępne do pobrania ;) Chcę żeby tą sprawę oraz demka rozpatrzyła osoba która ma coś związanego z tą gra a nie niedzielny admin z 400h pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy :) 

Edited by Zeuscise
Link to post
Share on other sites

Wasze demko polecam tez sprawdzić 😉 13:30 Train oraz po trainie Inferno 🙂Perfidne info pozdrawiam 🙂

Edited by sApo
Link to post
Share on other sites

Ale wyzywać i prowokować to już przesada 🙂 Uważasz się za nie wiadomo kogo 😉 Szkoda, ze jak admin wszedł to już nagle "ucichłeś" 🙂 Pozdrawiam 😉 

Link to post
Share on other sites

Wyzywałem? No okej oceni administracja czy to był żart czy wyzywanie 🙂 Pamiętaj, że my do gadania nie mamy nic aktualnie, poszły skargi zobaczymy się jutro mogę nawet pogadać w 2 monitory z administracją i pooglądać z nimi demka 😉

Link to post
Share on other sites

Ty sapo masz nie równo pod sufitem, zeus ty kurwo,przekaz zeusowi ze jest kurwa to jest żart dla ciebie XD ? Akurat my mamy do gadania dużo,znacznie więcej niz ci sie wydaje 😉 Zobaczymy sie jutro XD uf idz pakuj plecak do szkoły i się idz ucz moze cos z ciebie wyrosnie asap

Link to post
Share on other sites

Każdy każdego przekrzykuje, że ma info. Sprawdziliśmy demka, nie przewijając ich, ani przyśpieszając, jest kilka akcji, które mogłyby otrzeć się o info, ale po analizie podejrzanych sytuacji wyszło, że akcje, które z początku mogą się wydawać na perfidne info są po prostu dobrym prefirerem i corneringiem, o crosshair placement nie wspominając.
 Reasumując, za mało dowodów, a gracze @sApo, @Zeuscise, Creszudz**ka (proszony o zmianę nicku, @Vici, proszę dopilnuj tego, dziękuję) otrzymują muta na okres tygodnia z zastrzeżeniem, że każde następne wojny będą nagradzane odpowiednio dłużej z dodatkowymi restrykcjami na serwerze. 
 W razie problemów bądź nieścisłości zapraszam na pw forum (24/7) lub discord/ts3 (po 21)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
  • Create New...