Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
Grzeskooo

Perm Gag Surf Combat Grześkooo

Recommended Posts


1. Twój nick: Grześkooo
2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:178499462
3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_0:0:178499462&advType=steamid

4. Data zdarzenia: 2019-07-07 16:26:32
5. Opis zdarzenia: zabił mnie jakiś gracz i zaczął machać myszką w górę i w dół, po czym zginął, więc ja napisałem „KARMA KURWO XD” (wiadomość była napisana w sposób żartobliwy). Na chacie pojawiła się wiadomość odnośnie tego iż dostać gaga na 30d od pluginu, lecz dostałem tylko powiadomienie o tym, że dostałem go (no ale nie dostałem), a dzień później dał mi go lordyabol o godzinie 23:30 PERMANENTNIE. No i chciałbym o anulowanie tego gaga :).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To 5 raz kiedy dostajesz blokadę za wyzywanie.

Mimo tego i muta i gaga ściągam, ale każdy kolejny przypadek obrażania innych graczy skończy się permsilencem bez możliwości odwołania.

 

Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...