Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Mexoi

Podanie do Administracji; Surf combat

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Nick: Mexoi, SteamID:76561198217002957

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=347

3. Twój wiek:16

4. "Dlaczego ty?": Jestem opanowany, dużo osób z serwera mnie kojarzy i szanuje, świetnie radzę sobie w nietypowych sytuacjach i lubię improwizować,tak poza tym to jestem kultralny i wyluzowany.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:W tygodniu 15-23, Weekend to zależy,ale zazwyczaj od rana do wieczora z przerwami

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Kiedyś byłem adminem na fraglife z tego co pamiętam, ale to z 2 lata temu. komendy podstawowe znam.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak.

SjrDtXQ.png

Cytat

tak poza tym to jestem kultralny i wyluzowany.

Nie.

Edited by Repcak

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...