Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
matifed

Podanie na Admina CODMOD

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID:STEAM_0:1:150290822

 TO TAK WRAZIE CZEGO: https://steamcommunity.com/profiles/76561198260847373

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1330

3. Twój wiek:17

4. "Dlaczego ty?":Miałem już kilka razy admina na tym serwerze chciał bym znowy nim zostać ponieważ wbija dużo non-prime kont i nie wiadomo czy czitują czy sa legi,ja bym to sprawdzał.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak mam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:od 15 do 22 w weekendy do 23 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Znam podstawowe komendy i te bardziej zawaansowane,byłem juz adminem kilka razy na tym serwerze.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak należe już nie wiem jak długo.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak zapoznałem się już dawno z regulaminem i zasadami.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podanie odrzucone z racji historii Twojego sb. Ani Ty ani osoba, która nałożyła blokady nie jesteście w stanie wytłumaczyć mi o co wtedy chodziło, więc nie przyjmę na ślepo kogoś do administracji. Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...