Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Skarga FFA ODiN -> Grzmot

Recommended Posts

1. Twój nick: ODiN
2. Twój Steam ID: STEAM_0:1:118446262
3. Nick osoby, która złamała regulamin: Grzmot
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_0:1:515518445
5. Data zdarzenia: 13.10.2019 godz. 18:18 FFA mapa de_nuke
6. Powód skargi: Wallhack. Z góry przepraszam, ale znów się rozpiszę. Ten młody gracz pojawiał się już na serwerze

na nicku "Mroczny" i już wtedy oczywiste było, że gra na wallhacku. Było to zgłaszane podczas rozgrywki adminom,

którzy twierdzili, że gracz jest czysty (wczoraj również). Nawiasem mówiąc admin z wyraźnie podkreślonym napisem

ADMIN przechodzący na specta by sprawdzić gracza... To nie ma najmniejszego sensu, gdyż cziter wie, że jest
obserwowany. Jak wiecie cziterów jest naprawdę sporo, a gdyby zgłaszać ich tylko na forum to zdecydowanie więcej

czasu spędzałoby się na forum niż w grze. Przemyślcie temat. Pozdrawiam
7. Dowody: http://dema.max-play.pl/demos/demacsgo-ffa/auto-20191013-181841-de_nuke.dem.bz2

Żebyście nie tracili bezsensownie czasu - pierwsze 3 rundy dziwne, ale jeszcze na upartego można podważyć, jednak

już 4 runda jest kwintesencją silvera z wallhackiem. Po tej konkretnej rundzie nie będzie złudzeń co do wspomagaczy.

Nie wiem jak w kolejnych rundach, bo po tym co w niej zobaczyłem nie widziałem sensu w dalszym oglądaniu demka.

Pozdrawiam

Tomasz ODiN Ball

54 minuty temu, ODiN napisał:

admin z wyraźnie podkreślonym napisem

ADMIN przechodzący na specta by sprawdzić gracza... To nie ma najmniejszego sensu, gdyż cziter wie, że jest
obserwowany

Mamy plugin, który ma te wartości ukrywać, ale albo kod już nie jest kompatybilny, albo źle reaguje. Sprawdzimy 
Co do gracza to proszę @Vici abyś przejrzał demko

Po obejrzeniu dema Stwierdzam ewidentnego wallhack'a więc bana już nadałem i w mojej opinii temat jest zamknięty

• Jagoda locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...