Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

[Odwołanie] [Stajnia Ogarów] BritishMapper

Recommended Posts

1. Hesitating

2. STEAM_0:0:121550358

3. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advType=steamid&advSearch=STEAM_0:0:121550358

4. 23.11.16

5. Pykaliśmy z ekipką "paint.net" na serwerze stajni aż nagle jakiś typo o nicku "VIP Ziomuś™" zaczął nas szkalować. Groził nam banem (jak się pytaliśmy za co to podżegał innych graczy do "votebana" na nas słowami "nie słuchajcie tylko banujcie"). Następnie zostaliśmy jeden po drugim zbanowani na serwerze (bez żadnych ostrzeżeń).

Prosiłabym o unbana nie tylko dla mnie ale też dla moich mordeczek z painta.

Pozdrawiam

Edited by Freestate

Ja tam jestem za odbanowaniem. Z tego co widzę, wcześniej żadnych banów nie było. Perm jest chyba przesadną karą jak na taką przewinę jak "reklama"(która widnieje jako przyczyna u innych graczy z waszej grupy). Zwykle stosuje się wtedy upomnienie. Prawdą jest też, że wasza historia czatu nie zachwyca(trochę spamu było)... jednak jestem zwolennikiem upomnień(zastraszania) oraz drugich szans.

Nie jest to na pewno pierwszy taki przypadek na Stajni i jak dobrze kojarzę upominanie nigdy nic nie dawało, a wręcz przyciągało więcej "mordeczek". Nie mnie oceniać, czy zasłużony ban, ale fakt tego, że przyznał go wam sam Velture w zupełności wystarczy.

Jego miłość, król cyganów, najlepszy szef na świecie Veltur (i ja) skracamy czas banicji do trzech tygodni dla każdej "mordeczki".

Nie rozchodzę się nad tym co Ziomuś do was miał, więc przyczepie się do historii czatu hlx.

Spamowaliście jak dziki, a my w tym przypadku stawiamy na odpowiedzialność zbiorową, więc jeśli ktoś mniej pisał, to i tak kara będzie taka sama.

Jeden odwalił, a i tak wszyscy będziecie szorować kible jak szeregowi c:

Pilnujcie się bo po następnej takiej akcji nie wrócicie na serwer.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...