Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

KreningRobie

Podanie na range Administrator serwera COD MOD

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: KreningRobie STEAM_0:1:420181878

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1619

3. Twój wiek: 17 Wiosen (16 listopada będzie 18sta)

4. "Dlaczego ty?": Szczerze ? Nie mam doświadczenia w randze na jakimkolwiek serwerze CS:GO / CS 1.6, ale jestem szczerym chłopakiem, potrafiącym przyjmować prawde na klate, i mówić ją innym. Jestem osobą spokojną, potrafiąca pracować pod presją czasu i zarządu. Do tej pory jednynie byłem Moderatorem na serwerze MTA:SA (Multiplayer w San Andreas). W sumie to tyle ode mnie . :)

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 16-22 w dniach roboczych ( w pozostałe od 10-2 w zależności jakie układy mam z rodzeństwem i rodzicem :) )

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak napisałem wyżej, nie posiadam ale myślę iż to nie sprawi mi problemu.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):A da sie inaczej?? (Oczywiście :) )

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Grając na serwerze muszę znać regulamin, oczywiście iż się zapoznałem :) 

 

 

 

Z poważaniem Dawid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy podanie odrzucam.

Grasz u nas dopiero 2 dni. Pograj dłużej i daj się poznać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...