Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Mativ610

Licznik

Recommended Posts

Jakiś licznik śmierci i zabójstw i kd by się przydało ale bez topki jeśli możesz to wprowadź takie coś 

Czyli muszę wejść na profil HLS aby zobaczyć wszystko ? A nie da rady jakiejś komendy dać żeby to było wyświetlane na sercerze ? 

/rank, /skill 

Popieram koleżankę wyżej @edu,według mnie istniejące komendy są wystarczające na przejrzenie Hlstatsy.

Edited by Majker69

Ok do zamknięcia. Noe wiedziałem że te komendy są xD sorry

Bywa.

Sprawa rozwiązana, więc zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

• Topics

• 2020-08-04 10:52:05 stary wam macza chuja w herbacie. de_mirage 2020-08-04 10:52:00 chuj wam do pyska od ojca. de_mirage   Niezłe bindy.   Odrzucam, zamykam.  
    • Patrzysz na 4 letnie mute'y? Napisalem ze nacisnalem binda, dokladnie pod "["
    • Poprzednie 6 razy też przypadkiem naciskałeś binda?
    • 1. Twój nick: not KGK 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:143035927 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:143035927&advType=steamid  4. Opis zdarzenia: Kliknąłem przypadkowo bind'a na klawiaturze "wypier****j" i dostałem mute na miesiąc, gram praktycznie codziennie i bez komunikacji nie czuje sensu gry.
    • Zrobiliśmy testy i jest kilka rzeczy do poprawek: 1. Na pistolach jak i fullu nie ma żadnych granatów 2. Kev z  hełmem na pistolkach + każdy ct ma defa   1. Proponuję zmienić to tak ,żeby nadów było ogólnie mniej. Czyli tylko kilka osób z teamu ma granaty ,a nie wszyscy. Uważam ,że będzie mniej chaosu i będzie przypominało to retake ,a nie hyc tu sobie dam smoka tu  palaka tu flasha i nagle jest 10 smoków w jednym miejscu.   2. Zmieniłbym to na totalnie losowe typu: Jeden ma defa i nady drugi tylko keva po tt to samo raz kev raz nady ,żeby przypominało to jakoś rundy pistoletowe.              
  • Create New...