Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
[BOT] Informator

TOP5 HLX - CSGO DeathMatch

Recommended Posts

W tym miesiącu 5 miejsc na podium w rankingu HLX zajmują:

TOP1: MORDI (SteamID: STEAM_0:0:156242523, Punkty zdobyte: 1088)

TOP2: HANNES (SteamID: STEAM_0:1:444257274, Punkty zdobyte: 1079)

TOP3: Jagoda (SteamID: STEAM_0:1:169663836, Punkty zdobyte: 1068)

TOP4: lokeroooo/42 csgoatse.com (SteamID: STEAM_0:1:124791906, Punkty zdobyte: 1067)

TOP5: Mariuszekk (SteamID: STEAM_0:1:226888544, Punkty zdobyte: 1059)

Wszyscy gracze wymienieni powyżej otrzymują VIPa na 30 dni!

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszego grania na serwerach Max-Play!

Sign in to follow this  

• Topics

• Sorry, we are focused on the polish community. btw. you can buy vip manually by paypal if you contact with me.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: iRekT.   STEAM_0:1:432472721 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=986 3. Twój wiek: 20 4. "Dlaczego ty?": ,,Bo jak nie ja to kto ?" , a na poważnie chcę pomóc administracji jak i serwerowi w utrzymaniu na nim porządku, rzadko widuję admina, ale najaktywniejszy jest DawcaMocywNocy 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Różnie zdarza się że i rano, ale zazwyczaj godziny popołudniowe 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie duże(sam prowadziłem swoją sieć), komendy znam 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Naturalnie  
    • Cytując Twój czat: "2019-11-11 14:47:02 ale wy kurwi szony macie farta." "2019-11-10 22:54:34 alaj." "2019-11-10 22:54:32 wypierd." Bardzo mi przykro, że nie wiedziałeś, że za to słowo możesz również wyrwać silenca. Jeszcze raz zobaczę, że próbujesz tak ominąć blokadę to osobiście nałożę Ci kolejną. Odrzucam. Zamykam.
    • HI im from slovakia, i have problem with buying VIP on FFA server.... To be more specific i do not understand not a single word on your buying page, you should add at least paypal payment, or do a multi language page... im sorry but you lost one VIP, the mine... i wanted to buy, but you suck so im not gonna buy it..
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Patryk (Fryzjerek)  STEAM_0:0:51690570 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1896 3. Twój wiek:22 4. "Dlaczego ty?": Chciałbym po prostu wspomóc administracje jak i serwer. Jestem uczciwym graczem, który będzie chętnie pomagał ludziom i odpowiadał na ich pytania. Spędzam chwilę czasu na serwerze, gdy tylko ją znajdę. Ogólnie chciałbym świecić przykładem dla każdego nowego gracza , ale także dla starych wyjadaczy I często nie widuje adminów w tych godzinach , a jeden dodatkowo zawsze się przyda 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak korzystam ile wlezie  6. W jakich godzinach najczęściej grasz:16-20 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie mam tylko z serwerów 1.6 , gdzie zajmowałem stanowiska opiekun , z.opiekuna, admin . Oczywiscie też wykazuję chęć nauki czy to samemu czy też przy pomocy drugiej osoby , ktora podpowie co nie co .  8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak jest . Od deski do deski .   Podanie zostanie rozpatrzone w ciągu 72 godzin od jego złożenia.
  • Create New...