Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

FolYou

Zakupiony VIP został aktywowany na ARENA1

Recommended Posts

1. Twój nick - FolYou

2. Kupowałeś przelewem/smem(jeśli smsem to na 7 dni czy 30 dni) - przelewem 30dni

3. Kod zwrotny - 59BRHTQ7

4. Opisz problem - Chwile po kupieniu vipa zobaczyłem że vip został aktywowany na arena 1 a docelowo zamierzałem kupić na cod moda

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Topics

• Sorry, we are focused on the polish community. btw. you can buy vip manually by paypal if you contact with me.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: iRekT.   STEAM_0:1:432472721 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=986 3. Twój wiek: 20 4. "Dlaczego ty?": ,,Bo jak nie ja to kto ?" , a na poważnie chcę pomóc administracji jak i serwerowi w utrzymaniu na nim porządku, rzadko widuję admina, ale najaktywniejszy jest DawcaMocywNocy 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Różnie zdarza się że i rano, ale zazwyczaj godziny popołudniowe 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie duże(sam prowadziłem swoją sieć), komendy znam 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Naturalnie  
    • Cytując Twój czat: "2019-11-11 14:47:02 ale wy kurwi szony macie farta." "2019-11-10 22:54:34 alaj." "2019-11-10 22:54:32 wypierd." Bardzo mi przykro, że nie wiedziałeś, że za to słowo możesz również wyrwać silenca. Jeszcze raz zobaczę, że próbujesz tak ominąć blokadę to osobiście nałożę Ci kolejną. Odrzucam. Zamykam.
    • HI im from slovakia, i have problem with buying VIP on FFA server.... To be more specific i do not understand not a single word on your buying page, you should add at least paypal payment, or do a multi language page... im sorry but you lost one VIP, the mine... i wanted to buy, but you suck so im not gonna buy it..
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Patryk (Fryzjerek)  STEAM_0:0:51690570 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1896 3. Twój wiek:22 4. "Dlaczego ty?": Chciałbym po prostu wspomóc administracje jak i serwer. Jestem uczciwym graczem, który będzie chętnie pomagał ludziom i odpowiadał na ich pytania. Spędzam chwilę czasu na serwerze, gdy tylko ją znajdę. Ogólnie chciałbym świecić przykładem dla każdego nowego gracza , ale także dla starych wyjadaczy I często nie widuje adminów w tych godzinach , a jeden dodatkowo zawsze się przyda 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak korzystam ile wlezie  6. W jakich godzinach najczęściej grasz:16-20 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie mam tylko z serwerów 1.6 , gdzie zajmowałem stanowiska opiekun , z.opiekuna, admin . Oczywiscie też wykazuję chęć nauki czy to samemu czy też przy pomocy drugiej osoby , ktora podpowie co nie co .  8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak jest . Od deski do deski .   Podanie zostanie rozpatrzone w ciągu 72 godzin od jego złożenia.
  • Create New...