Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
KreningRobie

Podanie na range Administratora serwera COD MOD

Recommended Posts

Może zacznę od przywitania się. Cześć jestem Dawid, mam 17 lat na karku, pochodzę z małego miasta koło Łodzi. Obecnie uczęszczam do technikum na kierunku Technik Logistyk (coś na zasadzie magazyniera), od 2 Września posiadam uprawnienia AU.22. Interesuję się głównie E-sportem, LoL, CS:GO. W sumie to tyle o mnie, niżej znajduje się podanie na Administratora, z całego serca liczę na pozytywne rozwiązanie podania. Z poważaniem Dawid aka Krening

1. Twój nick oraz SteamID: KreningRobie STEAM_0:1:420181878

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1619

3. Twój wiek: 17 Wiosen (16 listopada będzie 18sta)

4. "Dlaczego ty?": Szczerze ? Nie mam doświadczenia w randze na jakimkolwiek serwerze CS:GO / CS 1.6, ale jestem szczerym chłopakiem, potrafiącym przyjmować prawde na klate, i mówić ją innym. Jestem osobą spokojną, potrafiąca pracować pod presją czasu i zarządu. Do tej pory jednynie byłem Moderatorem na serwerze MTA:SA (Multiplayer w San Andreas). W sumie to tyle ode mnie . :)

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 16-22 w dniach roboczych ( w pozostałe od 10-2 w zależności jakie układy mam z rodzeństwem i rodzicem :) )

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak napisałem wyżej, nie posiadam ale myślę iż to nie sprawi mi problemu.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):A da sie inaczej?? (Oczywiście :) )

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Grając na serwerze muszę znać regulamin, oczywiście iż się zapoznałem :) 

Podanie w dalszym ciągu odrzucone.

Masz 6 sesji na serwerze co daje łącznie tydzień przegrany na serwerze. Pograj jeszcze tydzień/dwa, a następnie aplikuj ponownie na stanowisko administratora serwera. Odnośnie sesji to są one bardzo dobrze ale muszę się upewnić, że nie są one chwilowe.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...