Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
kuczi

Kandydatura na admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: kucz1 STEAM_1:0:457323547 

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-dm.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5593

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?": Chciałbym zostać administratorem serwera, ponieważ od jakiegoś czasu widuję takie osoby które są AFK od kilku map powodując przy tym blokowanie slota dla innych użytkowników, na pewno taka opcja nie odpowiada wielu graczom spotykanym na serwerze, głównie chciałbym dopilnować porządku. Mam zaszczyt grać na Waszym serwerze, jest to najlepszy DM na którym miałem przyjemność zagrać, liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam - kuczi=D

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, korzystam

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Zazwyczaj są to godziny wieczorne coś w stylu 16-20

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Jeśli mam oceniać SM to myślę, że na spokojnie może być to ocena bardzo dobra, umiem się posługiwać komendami, lecz nie potrafię pisać pluginów. Jeśli chodzi o doświadczenie w administracji, miałem przyjemność administrowania serwera na wielu sieciach.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Jestem w grupie, lecz z tego co widzę z połączeniem konta jest problem, przy próbie wstawienia go wyskakuje mi błąd

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, kuczi napisał:

z połączeniem konta jest problem, przy próbie wstawienia go wyskakuje mi błąd

jaki dokładnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, FarQ napisał:

jaki dokładnie?

już wszystko jest okej, ogarnąłem to, może kwestia czasu, wcześniej po prostu nie chciało mi go połączyć

Share this post


Link to post
Share on other sites

admin testowy nadany

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Topics

 • Posts

  • Sorry, we are focused on the polish community. btw. you can buy vip manually by paypal if you contact with me.
  • 1. Twój nick oraz SteamID: iRekT.   STEAM_0:1:432472721 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=986 3. Twój wiek: 20 4. "Dlaczego ty?": ,,Bo jak nie ja to kto ?" , a na poważnie chcę pomóc administracji jak i serwerowi w utrzymaniu na nim porządku, rzadko widuję admina, ale najaktywniejszy jest DawcaMocywNocy 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Różnie zdarza się że i rano, ale zazwyczaj godziny popołudniowe 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie duże(sam prowadziłem swoją sieć), komendy znam 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Naturalnie  
  • Cytując Twój czat: "2019-11-11 14:47:02 ale wy kurwi szony macie farta." "2019-11-10 22:54:34 alaj." "2019-11-10 22:54:32 wypierd." Bardzo mi przykro, że nie wiedziałeś, że za to słowo możesz również wyrwać silenca. Jeszcze raz zobaczę, że próbujesz tak ominąć blokadę to osobiście nałożę Ci kolejną. Odrzucam. Zamykam.
  • HI im from slovakia, i have problem with buying VIP on FFA server.... To be more specific i do not understand not a single word on your buying page, you should add at least paypal payment, or do a multi language page... im sorry but you lost one VIP, the mine... i wanted to buy, but you suck so im not gonna buy it..
  • 1. Twój nick oraz SteamID: Patryk (Fryzjerek)  STEAM_0:0:51690570 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1896 3. Twój wiek:22 4. "Dlaczego ty?": Chciałbym po prostu wspomóc administracje jak i serwer. Jestem uczciwym graczem, który będzie chętnie pomagał ludziom i odpowiadał na ich pytania. Spędzam chwilę czasu na serwerze, gdy tylko ją znajdę. Ogólnie chciałbym świecić przykładem dla każdego nowego gracza , ale także dla starych wyjadaczy I często nie widuje adminów w tych godzinach , a jeden dodatkowo zawsze się przyda 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak korzystam ile wlezie  6. W jakich godzinach najczęściej grasz:16-20 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie mam tylko z serwerów 1.6 , gdzie zajmowałem stanowiska opiekun , z.opiekuna, admin . Oczywiscie też wykazuję chęć nauki czy to samemu czy też przy pomocy drugiej osoby , ktora podpowie co nie co .  8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak jest . Od deski do deski .   Podanie zostanie rozpatrzone w ciągu 72 godzin od jego złożenia.
×
×
 • Create New...