Skocz do zawartości
Furnick

Cs go. Crashowanie gry

4 odpowiedzi w tym temacie

Furnick    3

CS GO

Windows 32 bit, 4 gb ramu

Gdy jest zmiana mapy albo jak kończy się ranked i zaczynam następnego zawsze po załadowaniu mapy mam to odliczanie 5 s które zatrzymuje się i gra zamyka się, muszę wtedy zawsze restartować cs go co jest uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    263

Podaj wszystkie podzespoły komputera, ciężko się wróży z fusów.

I napisz jakiego konkretnie windowsa posiadasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Furnick    3

Winows 7 32 bit, karta graficzna: ATI Radeon HD 4300/4500 Series, procesor: 2 rdzenie Pentium(R) Dual-Core CPU 2.60 GHz. Komputer stary ale to m,i się zaczęło robić dopiero nie dawno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• 1. Twój nick: VIPER 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:180571755 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:180571755&advType=steamid&Submit   4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=302   5. Opis zdarzenia: Na mapie am_banana jakiś gracz powiedział do mnie "huju", a ja skoro miałem już mute (na czat głosowy) napisalem na czacie "Dlaczego huju ?" po czym wyskoczyło [Filtr]{NORMAL} Zostałeś ukarany silencem na miesiąc{NORMAL} za użycie słowa " huju".
    • Filmik:    Chodzi o 100% celności z awki podczas spadania   edit: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2447959  Nie wiem czy będzie działać, ale OP mówił że powinno   ^ w configu ustawić nospread "0" dla wszystkich broni  //oprócz novy(wedle uznania) dropdown "1" tylko dla awki    //i scouta, też wedle uznania   edit2(żeby nie pisać x postów): 4. proponuje zmniejszyć czas ochronki po respawnie z 10s na 7/8/9s, ponieważ na niektórych mapach kluczowe miejsca w których ludzie się strzelają są blisko spawna(więc można dolecieć w mniej niż 10s) i najczęściej pojedynki przegrywa osoba która pierwsza w panice opróżni swój magazynek. *jeśli przejdzie, to zedytować regulamin: paragraf 2, punkt 8* 5. ustawić timelimit na 20/30min(whatever) ponieważ czasami mapa trwa kilkanaście minut(szybkie 13:0), albo 40+ minut(dużo remisów/przedłużanie) 6. znowu coś się zepsuło z punktami w hlx, tak jak kiedyś:   fin. Nie są to baaardzo potrzebne zmiany(4,5) aczkolwiek uważam że z nimi lepiej się będzie grało.  
    • Zmiany odnośnie mapy i tego cvaru wykonałem na serwerach surf combat oraz surf rpg. Co do tego pluginu to musisz przybliżyć go/podać link, bo nie wiem o czym piszesz. btw. staraj się lepiej nazywać tematy, większa szansa że zajrzę szybciej.
    • Jestem na tak +duzo razy widzialem ciebie na serwerze +miły i sympatyczny +aktywnosc  +sesje   Z komend moge ci potem pomóc
    • Czy to Justin Bieber baby? ( ಠ_ಠ)   Żule w taxi, sezamki
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej