Skocz do zawartości
Drake3008

Skarga na Admina

7 odpowiedzi w tym temacie

Drake3008    0

[Ban za nic][Max=play.pl arena 1v1][Drake_Bot]

Twój Steam ID:STEAM_0:1:126795549

Nick osoby, która złamała regulamin:Swirus

Steam ID osoby, która złamała regulamin:STEAM_0:0:176256905

Data zdarzenia:09.02.2018

Powód skargi: niesłuszne banowanie użytkowników 

Dowody: niech lepiej on da dowody na to za co banuje ludzi 

Dziękuje pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SWIRUS    7

Widzę że serio nie macie co robić, dostałeś bana za Wallhack'a, dobrze widziałem ,jak kierowałeś celownikiem przez skrzynki na głowę, tak samo jak twój przyjaciel dzisiaj, celownik na głowę przez ścianę, został zbanowany, jeszcze na serwerze mówił że powinienem stracić admina, bo "globala" zbanowałem, śmieszne. Myślicie że coś zdziałacie? Słusznie dostaliście zbanowani, i to tyle ode mnie. :) Ja się rozpisywać nie będę, niedługo demka będą dostępne.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    266

Postaram się za jakąś godzinę-dwie obejrzeć demo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drake3008    0
Napisano (edytowane)

Dzięki za jakikolwiek ruch w tej sprawie :d

Bo nwm dlaczego gold moze banowac za wh albo aim

Edytowane przez Drake3008

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drake3008    0
Napisano (edytowane)

A ostrzeezenia dostaje za mowienie prawdy ?? ahahah

od ilu punktow ban ?  :DD

Edytowane przez Drake3008

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    266

Kolejny prowokacyjny tekst będzie ostatnim jaki napiszesz na forum.

Temat zamykam, werdykt pojawi się po tym jak obejrzę demko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    266

Nie widzę żadnych podstaw do bana za WH.

Karę ściągnąłem, admina proszę o dokładniejsze przyglądanie się graczom i bardziej krytyczny stosunek do swoich banów, bo ta sytuacja:

48 minut temu, SWIRUS napisał:

jak kierowałeś celownikiem przez skrzynki na głowę

nigdy nie miała miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• To nie jest miejsce na dyskusje. @Repcakprzypominam, że nie jesteś adminem. Do momentu rozpatrzenia zamykam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID:  Moje SteamID to STEAM_0:0:179083909 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1339 3. Twój wiek: Mam ukończone siedemnaście lat. 4. "Dlaczego ty?":  Po pierwsze to tylko i wyłącznie wy wiecie czy zasługuję na tą rangę. Po drugie mam teraz bardzo dużo wolnego czasu, spowodowane jest to wakacjami, w dni które chodzę do szkoły w sumie będę chodzić mam czas od godziny 15-16 do 22-23 na granie. Wiem że moje sesje nie są zbyt dobre, ale ile można grać, po jakimś czasie gra się nudzi. Jestem aktywnym graczem, jeśli wymaga tego sytuacja, po co mam grać jak nie ma to celu. Na koniec powiem że zrozumiałem swoje wcześniejsze błędy, wiem co robiłeś źle. Mam nadzieję że mi zaufacie i dacie mi szansę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jestem dość aktywnym graczem, sądząc po godzinach przegranych na serwerze FF, najczęściej gram od godziny 10 do 23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie mam doświadczenia, nie znam też niestety komend, aczkolwiek uważam że wszystko jest dla ludzi i wszystkiego można się nauczyć. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z oboma regulaminami.  
    • Ban nadany prawidłowo, ale ponieważ jest to twój pierwszy tego typu wybryk skracam go do 1 dnia. Następnym razem nie spodziewaj się taryfy ulgowej.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej