Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Wel1z

Podanie na Admina.

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Wel1z   STEAM_0:0:507124783

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4037

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Dlaczego niby nie? Uważam, że nadaję się na admina na serwerze, ponieważ spędzam na nim bardzo dużo czasu oraz pomagam dla innych graczy tego serwera w niejasnych sytuacjach.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście, że posiadam i używam go podczas gry nie tylko do podawania informacji gdzie znajduję się przeciwnik ale od czasu do czasu lubię porozmawiać z osobami grającymi na serwerze. 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej siadam po lekcjach czyli w godzinach 16.30 do 22.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam doświadczenie w byciu adminem i znam podstawowe komendy SM. 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiście.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zrobiłem to na pierwszym miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...