Skocz do zawartości
yuggiTYTANZZZ

Nie ladnie ta klamac.

2 odpowiedzi w tym temacie

[Mute bez ostrzezenia][Max-play.pl arena 1v1][yuggiTYTANZZZ]
 
1. Twój nick: yuggiTTTANZZZ
2. Twój Steam ID:STEAM_1:0:112503065
3. Link do sourcebans: np.http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=yuggi&Submit=Szukaj

4. Data zdarzenia:02-1018 19:35
5. Opis zdarzenia: To nie ja sie splakalem tylko admin sie poplakal i przeniosl mnie na specta i mialem prawo sie zdenerwowac. Powtarzam jeszcze raz TO NIE JA PLAKALEM TYLKO ADMIN!!! Jezeli wasz regulamin pozwaa na to zeby gdy admin si poplacze to moze bez podstawnie przeniesc gracza na specta l i/lub dac komus perm bana za wh bo nie umie uznac wyzszosc innego gracza i nie dopuszcza do siebie wiadomosci ze ktos moze byc od niego lepszy.

PS. Nie wiem po co dales mi ostrzezenia jak prowadze z toba kpnwersacje i to jest wszystko prawda. Odpisz mi w koncu cos konstruktywnego a nie zmieniasz wszystko ze to ja plakalem a bylo odwrotnie bo to admin plakal. Pozdrawiam, prosze abys czytal ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lord Yabol    266

Sprawa rozwiązana w innym temacie.

 

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To nie jest miejsce na dyskusje. @Repcakprzypominam, że nie jesteś adminem. Do momentu rozpatrzenia zamykam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID:  Moje SteamID to STEAM_0:0:179083909 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1339 3. Twój wiek: Mam ukończone siedemnaście lat. 4. "Dlaczego ty?":  Po pierwsze to tylko i wyłącznie wy wiecie czy zasługuję na tą rangę. Po drugie mam teraz bardzo dużo wolnego czasu, spowodowane jest to wakacjami, w dni które chodzę do szkoły w sumie będę chodzić mam czas od godziny 15-16 do 22-23 na granie. Wiem że moje sesje nie są zbyt dobre, ale ile można grać, po jakimś czasie gra się nudzi. Jestem aktywnym graczem, jeśli wymaga tego sytuacja, po co mam grać jak nie ma to celu. Na koniec powiem że zrozumiałem swoje wcześniejsze błędy, wiem co robiłeś źle. Mam nadzieję że mi zaufacie i dacie mi szansę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jestem dość aktywnym graczem, sądząc po godzinach przegranych na serwerze FF, najczęściej gram od godziny 10 do 23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie mam doświadczenia, nie znam też niestety komend, aczkolwiek uważam że wszystko jest dla ludzi i wszystkiego można się nauczyć. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z oboma regulaminami.  
    • Ban nadany prawidłowo, ale ponieważ jest to twój pierwszy tego typu wybryk skracam go do 1 dnia. Następnym razem nie spodziewaj się taryfy ulgowej.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×