Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Recommended Posts

13 godzin temu, KreningRobie napisał:

Ninja- Zły opis klasy (''Klasa ninja jest niewidzialna i nie jest to kwestia do dyskusji. " via GrandFather ) a w opisie jest "Niewidzialny na 99,..."

Jak trafnie zauważyłeś klasa ta jest NIEWIDZIALNA w 99% co czyni ją praktycznie niewidoczną dla graczy, bo tylko 1% jest widoczny czyt. cień padający na mapie i jeśli ktoś ma dobry wzrok to uda mu się zauważyć przeciwnika grającego ninja - Opis jest bardzo dobry. Pomijając fakt, że jak byłeś adminem to nie przeszkadzały Ci żadne opisy klas, a co więcej regulamin był czytelny - Nie wiem do czego dążysz tymi krokami ale prosiłbym o zaprzestanie szukanie błędów na siłę, bo to nie ma sensu i rodzą się niepotrzebne kłótnie między Tobą i Yedym, a społecznością serwera - takie sytuacje nie będą tolerowane.

Irytujące błędy, które nadal istnieją:

• Gdy giniemy od 301 lvl to my tracimy 8 zn, a nie 301 lvl gdy ginie.
  • Są dwa perki Golden AK i jeden z nich daje granat.
  • Są dwa perki Tajemnica Łowcy (proponuje zmienić nazwę jednego z nich, chyba, że tak miało być).
  • Nie da się zdobywać pieniędzy. Jedynie vip dostaje 2500 na start rundy i to wszystko.
  • Nie da się nabrać więcej speeda na BH niż 300.
  • Pod komendą /wymien zawsze pokazuje na pierwszym miejscu bota Max-Play.pl.
  • Nie wyświetla ile mamy kasy, trzeba wejść w tabele by zobaczyć.
  • Jeśli spróbujemy zmienić klasę na taką która wymaga lvl, a nie mamy wymaganego poziomu stracimy perk.
  • Na ninji działa nóż komandosa a na komandosie nie działa nanosuit.
  • Nanosuit nie działa na klasach z wbudowaną niewidocznością.
  • Misje na zabicie z awp nie zalicza gdy zabijemy instakillem.

Jeśli znajdę jeszcze jakieś to tu dopisze.

Edited by Drako

• Gdy giniemy od 301 lvl to my tracimy 8 zn, a nie 301 lvl gdy ginie

Poprawiłem

• Nie da się zdobywać pieniędzy. Jedynie vip dostaje 2500 na start rundy i to wszystko.

Poprawiłem

• Nie da się nabrać więcej speeda na BH niż 300.

I dobrze

• Pod komendą /wymien zawsze pokazuje na pierwszym miejscu bota Max-Play.pl.

Poprawiłem

• Nie wyświetla ile mamy kasy, trzeba wejść w tabele by zobaczyć.

Poprawiłem

• Jeśli spróbujemy zmienić klasę na taką która wymaga lvl, a nie mamy wymaganego poziomu stracimy perk.

A niech tak zostanie 🙂 

• Są dwa perki Golden AK i jeden z nich daje granat.

Poprawione

• Są dwa perki Tajemnica Łowcy (proponuje zmienić nazwę jednego z nich, chyba, że tak miało być).

Poprawione

6 minut temu, CamerDisco napisał:

A niech tak zostanie 🙂 

Jestem tego samego zdania 

Poprawiłem nekromantę, może respić tylko po podejściu do ciała, aczkolwiek co do błędów, że czasami ktoś utknie po Respawnie to nic nie poradzę na to.

@CamerDisco a nie można zrobić tak , że jak respi nekromanta to osoba, która jest respiona by się pojawiała na respie swojego teamu ? Wtedy byśmy unikali tego błędu . 

Jest to możliwe, aczkolwiek nie sądzę, że zbyt często dochodzi do takiego utknięcia w czymś?

Często bo wystarczy , że osoba zginie pod lodówką czy pod jakimś pokoju czy też przykładowo na gnieździe na mapie nuke i już jest w txt . Najmniejsze prawdopodobieństwo że osoba nie uknie w txt to jest dwój lub gdzie nie ma dachu , ale jak będzie zbyt blisko jakiegoś elementu to też potrafi się w nim zbugować 

Złote naboje są zbogowane bo jak zginiesz A masz 0 zlotych naboi to ci wchodzi na minus

U Szatana nie działa 1/1 w głowę, u Elektryka nie działa 1/2 z glocka na wyrzucenie broni.