Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Lord Yabol

ŚWIĘTA Z MAX-PLAY 2019

Recommended Posts

Ho Ho Ho!

 

 

W tym roku najlepsze świąteczne prezenty są na

MAX-PLAY

 

 

 

 

 

 

 

 

Graj na serwerach Max-Play, zbieraj tokeny prezentów i wygraj

AWP | Neo-Noir FT

360fx360f

+

3X SKIN DO AK47
 

+
2X SKIN DO AWP

 

 

 

 

 

 

Osoba z największą ilością zebranych tokenów prezentu w Drugi Dzień Świąt 26 grudnia 2019 wygrywa AWP | Neo-Noir FT, ponadto z TOP20 graczy z największą ilością tokenów zostanie rozlosowanych 5 osób, które otrzymają 3X SKIN DO AK ZA ~1 KLUCZ lub 2X SKIN DO AWP ZA ~2.5 KLUCZA

 

 

 

 

 

 

ADMINISTRACJA MAX-PLAY ŻYCZY WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

 

 

Regulamin: 

 

§1. Zasady ogólne

1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "ŚWIĘTA Z MAX-PLAY 2019". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania.

2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja.

3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta.  

4. Przypadki rażącego złamania regulaminu serwera/forum przez zawodnika w trakcie trwania eventu będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem. Jeżeli zdyskwalifikowany zostanie zwycięzca eventu, nagrodę otrzymuje osoba na miejscu drugim.

5. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi należeć do grupy Max-Play Official.

6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl.

7. Aktualny ranking jest dostępny na serwerze - należy użyć komendy !eventranking. Ponadto wyniki można sprawdzić na stronie http://event.max-play.pl/

 

§2. Zasady rozgrywki

1. Event polega na uczciwym fragowaniu przeciwnika i zbieraniu prezentów. Przypadki umów między graczami mającymi na celu sztuczne windowanie wyników w evencie i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play.

2. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów.

 

§3. Postanowienia końcowe

 

1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwycięzcy:

 

1wsze miejsce (AWP Neo-Noir FT): Milcer STEAM_0:1:164126996

 

5 wylosowanych osób:

AWP - Wrabel STEAM_0:0:96814529

AWP - ALE MASŁO STEAM_1:0:146070025

AK - Bloody Cookies STEAM_0:0:459774189

AK - Kappro STEAM_0:1:102876860

AK - bY STEAM_0:1:172053476

 

Po odbiór nagród zapraszam na Steam - dodajcie mnie po prostu do znajomych.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim graczom, którzy wzięli udział życzymy powodzenia w następnych eventach!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

 • Topics

 • Posts

  • Jak najbardziej na Tak jutro pogadam z @Lord Yabol aby dał ci uprawnienia przyda się pomoc /close
  • 1. Twój nick oraz SteamID: vWvArTuReKvWv, STEAM_0:0:117067925 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=24331 3. Twój wiek:19 4. "Dlaczego ty?": Jestem adminem na CodModzie i z racji że odwiedzam też arenke na której spotykam tutaj cziterów oraz graczy o bardzo niestosownym zachowaniu przy tym rzadko(w czasie gdy ja grałem) jest jakiś admin postanowiłem że chcialbym zostać adminem pomocniczym. Myślę że jeśli jestem juz adminem na cod modzie to mogę też wesprzeć tak licznie odwiedzany serwer przez uczciwych oraz tych nieuczciwych graczy na których to jest tylko jeden działający sposób. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, Tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 9-20  7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Jestem adminem na Cod Modzie, znam  8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
  • Забанен за радархака, которого у меня нет, как у других читов. Забанено Элджей. Я просто убил его несколько раз и получил за это бан 
  • Prime kupny czy wbijany? 
  • Witam, Od niedawna zmagam się z problemem takim, iż mając prime, na niektórych serwerach uznaje mnie za non-prime i nie jestem w stanie na nie dołączyć. Z góry oznajmiam, że reinstalowałem cs'a (3 razy), więc nie jest to wina plików.
×
×
 • Create New...