Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

FolYou

Podanie na Admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: FolYou STEAM_1:1:116621845

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1256

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Ponieważ jestem aktywnym graczem serwera i spędzam na nim bardzo dużo czasu  oraz  staram się pomagać innym graczom ,  jestem uczciwy , nie oszukuje innych graczy , nie wykorzystuje błędów gry/serwera i postaci  oraz zwracam (grzecznie) uwagi graczą którzy  np. wchodzą na textury . Podsumowując  jestem przykładem dobrego gracza też jako admin (Jeżeli nim będę) mam zamiar być przykładem dla innych 

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: tak posiadam i korzystam

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:15/24 (czasami od 12)

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: nie byłem adminem na żadnych serwerach Cs.1.6 i CSGO lecz 

znam podstawowe komendy takie jak sm_admin sm_ban itp

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):  Tak 

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się z regulaminem 

Edited by FolYou

Jestem na tak:

+ Pomocny

+ Aktywny

+ Czas na serwerze

Jestem na tak,ale :

Plusy:
-Pomocny

-Aktywny
-odróżnia cheatera od skillowca

Do poprawy:

-Bardziej kulturalny 
-Więcej używać mikrofonu
-Być bardziej opanowany 

W razie czego jeżeli zostaniesz przyjęty mogę Ci podpowiedzieć to i owo 😉

Jestem na tak:

+ Aktywny

+ Pomocny

+ Uczciwy

Jestem na tak:

+ bardzo pomocny 

+ uczciwy

+ aktywny 

+ ma swój honor i zasługuje na admina

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...