Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

xKacpersky

admin 10/10

Recommended Posts

1. Twój nick: xKacpersky
2. Twój Steam ID:STEAM_1:0:201349302
3. Nick osoby, która złamała regulamin: @Janekk
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: niestety nie posiadam
5. Data zdarzenia: 31.12.2019 21:10
6. Powód skargi: gracz zdrapek cały czas coś gadał a nie posiada mutacji. Admin z tym nic nie zrobił. Gdy inny gracz odezwał się raz bez mutacji admin dał mu permmuta także beka z niego
7. Dowody: obejrzcie sobie demko z mapy o 21:10 nie pamietam nazwy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osoba o której wspominasz — Zdrapek normalnie rozmawiał z innymi graczami, a w tym ze mną. Uznałem, że jego głos spełnia wymagania mutacji, a napewno nie powinna być zaliczana jako osoba z brakiem mutacji. 

Abstrachując od tego, tworzysz ten temat dlatego, by się 'odegrać' na mnie za bana, którego dzisiaj ci wlepiłem. Jeśli chodzi o niego - nie jest to twój pierwszy raz, w którym widzę, że kogoś obrażasz. Nie dość, że to robisz, to wykorzystujesz do tego komendę "!calladmin" i mówiąc profesjonalnie — zachęcasz osoby do popełnienia samobójstwa.

Z mojej strony tyle :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

STEAM_1:0:201349302 Otrzymuje bana na 3 miesiące za działanie na szkodę serwera, prowokacje, nakłanianie do samobójstwa. 

 

W przypadku gdy admin uznaje, iż dany gracz ma wystarczająco "normalny" głos, i nie ma sprzeciwu ze strony graczy, nie widzę problemu w braku nadanego muta. @Janekk nie popełnił żadnego błędu, skarga bezpodstawna. Odrzucam.

 

PS. Jeżeli wrócisz do nas po 3 miesiącach, i dalej będziesz się tak zachowywał, miej na uwadze, że następny ban będzie permanentny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

×
×
  • Create New...