Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

xKacpersky

admin 10/10

Recommended Posts

1. Twój nick: xKacpersky
2. Twój Steam ID:STEAM_1:0:201349302
3. Nick osoby, która złamała regulamin: @Janekk
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: niestety nie posiadam
5. Data zdarzenia: 31.12.2019 21:10
6. Powód skargi: gracz zdrapek cały czas coś gadał a nie posiada mutacji. Admin z tym nic nie zrobił. Gdy inny gracz odezwał się raz bez mutacji admin dał mu permmuta także beka z niego
7. Dowody: obejrzcie sobie demko z mapy o 21:10 nie pamietam nazwy

Osoba o której wspominasz — Zdrapek normalnie rozmawiał z innymi graczami, a w tym ze mną. Uznałem, że jego głos spełnia wymagania mutacji, a napewno nie powinna być zaliczana jako osoba z brakiem mutacji. 

Abstrachując od tego, tworzysz ten temat dlatego, by się 'odegrać' na mnie za bana, którego dzisiaj ci wlepiłem. Jeśli chodzi o niego - nie jest to twój pierwszy raz, w którym widzę, że kogoś obrażasz. Nie dość, że to robisz, to wykorzystujesz do tego komendę "!calladmin" i mówiąc profesjonalnie — zachęcasz osoby do popełnienia samobójstwa.

Z mojej strony tyle :)

STEAM_1:0:201349302 Otrzymuje bana na 3 miesiące za działanie na szkodę serwera, prowokacje, nakłanianie do samobójstwa. 

W przypadku gdy admin uznaje, iż dany gracz ma wystarczająco "normalny" głos, i nie ma sprzeciwu ze strony graczy, nie widzę problemu w braku nadanego muta. @Janekk nie popełnił żadnego błędu, skarga bezpodstawna. Odrzucam.

PS. Jeżeli wrócisz do nas po 3 miesiącach, i dalej będziesz się tak zachowywał, miej na uwadze, że następny ban będzie permanentny.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

• Create New...