Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
0000000000

Podanie na Admina - HumaN-

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: HumaN-, STEAM_0:0:148523768

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1201

3. Twój wiek: 18

4. Dlaczego ty?: Myślę że warto zacząć od mojego podejścia do graczy: Wchodzę z założenia że z każdym da się dogadać w konkretnej sprawie, bo przecież wszyscy jesteśmy ludźmi. Sprawa cheatowania wygląda nieco inaczej ponieważ dużo razy się przejechałem na cheaterch i jest jak jest, ale chyba nikt nie darzy ich sympatią. Warto zaznaczyć też, że jestem bliskim znajomym KoBiego, Co on może sam potwierdzić, myślę, że dobry dodatek bo "co dwie głowy to nie jedna" i też bardzo dobrze się dogadujemy.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam Novoxa i grzechem byłoby z niego nie korzystać :D, tak.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 17-22

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak znam wszystkie te podstawowe, jak i bardziej zaawansowane. Co do doświadczenia to byłem Adminem na łącznie 3 serwerach w GO. Na każdym przestałem pełnić tę funkcję, gdyż gracze przestali na danym serwerze grać, w CS 1.6 nie grałem.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak i tak.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście, jest to podstawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Humana znam długo i wiem, że jest człowiekiem, który wykona powierzone mu zadanie. Pamiętam czasy jak był adminem i wychodziło mu to naprawdę dobrze. Jedynie do czego mogę się przyczepić to czas na serwerze (chociaż na HLX ma tylko 13h to na profilu ma ich aż 40h), generalnie podanie na TAK, lecz musisz do Nas częściej wracać. Byłbym na okresem próbnym aby sprawdzić jak będzie u Ciebie wyglądała aktywność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie potrafisz się zachowywać w sposób zrównoważony do innych graczy i nie potrafisz opanować swoich emocji co do obrażania innych. Podanie na dzień dzisiejszy odrzucam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...