Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
KreningRobie

Odwołanie od Muta

Recommended Posts

1. Twój nick: Krening Robie
2. Twój Steam ID:STEAM_1:1:42018187
3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:1:420181878&advType=steamid&Submit

4.Data zdarzenia: Sosobta 11 Stycznia 2020Roku. godzina 20:21 - i wstecz

5.Opis zdarzenia: Prowadziliśmy "Rozmowe na temat pkt w regulaminie odnosnie:

13. Zakazuje się używania wszelkich perków/umiejętności klas, które dają niewidzialność w pobliżu podłożonej/upuszczonej bomby

17. Zakazuje się kampieniem klasami, używania perków, które dają niewidzialność na strefach detonacji i przy hostach, tyczy się to również używania tarczy SWAT.

Oraz odnośnie ogólnego stanu regulaminu. Jednakże najwidoczniej uznała osoba nadająca karę iż jest to prowokacja cytując 4 pkt regulaminu gracza cod'a, niestety ale najwidoczniej przeoczył on 4.a pkt "4a. Każda sprzeczka z administracją będzie rozwiązywana przez osobę z wyższą rangą."  a z tego co wiem to jest osoba z wyższą rangą i z tego co jest widać o w/w godzinie nie było ów rangi na serwerze, dlatego uważam iż kara została niesłusznie nadana, o wypowiedź prosze zarówno "Karającego" jak i innym adminów serwera/opiekuna/ów.

Co do "Ogólnego zamętu" to moge się połowicznie zgodzić , nadużyłem w rundzie poprzedzającej może pare razy (2/3 słowa) ale to było na zasadzie Samokrytyki. "Prawie sie Wyjebałem bo zapomniałem ze nie mam butów (Chodzi o perk)". 

P.S 4. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem zostaną rozwiązywane przez administrację. nie przez 1 osobę (adminstrację-liczba mnoga :) )

Czy możecie chociaż raz dyskutować na temat regulaminu bez sprzeczek? Wypowiem się na ten temat jak obejrzę demo.

Mogę się wypowiedzieć. 
1. Z usiłowaniem próbujesz wmówić , że coś jest czego nie ma jak na przykład z ninja . Ma 99 niewidzialności jak samo słowo mówi jest niewidzialny. A jak sam wspomniałeś w swojej wypowiedzi ,, 

13.Zakazuje się używania wszelkich perków/umiejętności klas, które dają niewidzialność w pobliżu podłożonej/upuszczonej bomby

17. Zakazuje się kampieniem klasami, używania perków, które dają niewidzialność na strefach detonacji i przy hostach, tyczy się to również używania tarczy SWAT.

2.. Jeśli chodzi już o samą sprzeczkę. Robiłeś już zamieszanie i to konkretne. I dążyłeś do kłótni. Tym bardziej jeżeli dobrze pamiętam (mogę się mylić bo było duże zamieszanie (bardziej krzyki już ) z twoich ust chyba padło słowa , że już adminom mówiłeś lub próbowałeś przekonać, że ninja może kampić itd. 

Ale oczywiście proszę, aby tą sprawą zajęła się osoba wyżej postawiona i czekam na odpowiedź

4 minuty temu, Fryzjerek97 napisał:

Mogę się wypowiedzieć. 
1. Z usiłowaniem próbujesz wmówić , że coś jest czego nie ma jak na przykład z ninja . Ma 99 niewidzialności jak samo słowo mówi jest niewidzialny. A jak sam wspomniałeś w swojej wypowiedzi ,, 

13.Zakazuje się używania wszelkich perków/umiejętności klas, które dają niewidzialność w pobliżu podłożonej/upuszczonej bomby

17. Zakazuje się kampieniem klasami, używania perków, które dają niewidzialność na strefach detonacji i przy hostach, tyczy się to również używania tarczy SWAT.

2.. Jeśli chodzi już o samą sprzeczkę. Robiłeś już zamieszanie i to konkretne. I dążyłeś do kłótni. Tym bardziej jeżeli dobrze pamiętam (mogę się mylić bo było duże zamieszanie (bardziej krzyki już ) z twoich ust chyba padło słowa , że już adminom mówiłeś lub próbowałeś przekonać, że ninja może kampić itd. 

Ale oczywiście proszę, aby tą sprawą zajęła się osoba wyżej postawiona i czekam na odpowiedź

Więc tak, odnośnie 1 PKT. twojej odpowiedzi, nie próbowałem WMÓWIĆ a raczej powiedzieć iż w regulaminie jest napisane NIEWIDZIALNE a ninja jest w 1 % widzalny, ale najwidoczniej nie rozumiesz tego, mniejsza o to, twoja odpowiedź w takim razie, oczywiście moge się mylić, że większość klas nei może defować paki bo są w x% niewidzialne ?, co do pkt2. w odpowidzi, najwidoczniej źle zrozumiałeś to  że nikt nie miał nic przeciwko (nie wliczając ciebie, ) a przynajmniej nikt tego nie zgłosił że mówię cokolwiek :)

Gracz ma sprawe do ciebie a ty "aa to może chcieć??" <--- 21:13 twoje słowa gdy Dziki cygan przekazał że Yedy ma do ciebie sprawe na ts3 :) @Yedy Wiedziałeś że admin z takim tonem to powiedział jak by miał cie kompletnie w  przysłowiowej "Dupie" ?

Zastanowię się nad sprecyzowaniem punktu w regulaminie odnośnie niewidzialności i ww. przykładu z ninją.

Oglądałam praktycznie całe demo, po waszych opisach wnioskowałam, że wynikła jakaś wielka sytuacja, ale z tego co słyszałam potraficie się dogadywać dłuższy czas a zaistniała sytuacja nie była tak strasznym problemem jak był mi opisywany.

Skoro regulamin zawiera takie a nie inne punkty, są między wami jakieś niedomówienia lub macie wątpliwości wystarczyło przyjść i na spokojnie to wytłumaczyć, napisać zapytanie w tej kwestii na forum, whatever. Normalna komunikacja zamiast kłócenia się kto ma racje. (Tym bardziej, że regulamin coda jest specyficzny i często wymaga naszej uwagi) Zamiast tego usłyszałam kilka słownych przepychanek, które nic nie wniosły i administratora, który nie wiedząc jak zareagować wrzucił blokadę. Być może faktycznie zareagował tak a nie inaczej, ponieważ dwie osoby zaczęły na niego naciskać. Staram się zrozumieć obie strony i nikogo nie usprawiedliwiać 🙂

Zdejmuję blokadę. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...