Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
PatrickB

Podanie na Administratora

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: PatrickB  STEAM_0:1:116430915

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3280

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?": Byłem już adminem na tym serwerze bardzo długo ale zrezygnowałem, ponieważ nie miałem ochoty na CS. Powróciłem znowu i widzę jak niektórzy gracze łamią regulamin serwera, a wtedy nie ma żadnego admina. Ogólnie jest mało adminów i chcę im pomóc.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak mam, korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu za bardzo dużo nie gram ale w weekendy gram w godzinach 10-01.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Jak napisałem wyżej byłem już administratorem i znam komendy wszystkie.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należę i połączyłem konto

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mało sesji po powrocie na serwer, podanie skopiowane z 23 grudnia 2018r. czyli z tego co widzę odbijasz się jak bumerang na sieci, z Twoją aktywnością bywało różnie. To, że wbiłeś jednego dnia 5h na serwerze nie pokazuje mi Twojego zaangażowania. Podanie odrzucone. Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...