Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Yedy

Skarga COD MOD 301 lvl

Recommended Posts

1. Twój nick: Yedy ♥
2. Twój Steam ID:STEAM_1:0:105065257
3. Nick osoby, która złamała regulamin: Patryk (Fryzjerek)  /ADMIN
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin:STEAM_1:0:51690570
5. Data zdarzenia: 12.01.2020 godzina 16:15-16:30 i 11.01.2020 godzina 20:28
6. Powód skargi:Nieznajomość regulaminu i bezpodstawne bany.
7. Dowody:Demko z dnia 11.01.2020 mapa de_ratscsgo_b2/ 12.01.2020 mapa de_cache.

Admin nie zna regulaminu i daje bana za prawidłowo stawiane lasery i nie daje wg ostrzeżeń, jakby były one wg. źle lecz były one dobrze stawiane (może raz przechodził jeden przez bs, lecz w next rundzie juz go nie bylo i byl on postawiony przez przypadek i na niego tez ostrzeżenia nie dostałem. Patryk widzę, że nie wie o co chodzi zbyt bardzo z tymi laserami i daje bana jak tylko postawie go w randomowym miejscu. Dodatkowo gdy proszę go na ts'a to unika kontaktu ze mną i nie chce nic wyjaśnić. 

Lasery były stawiane dobrze, więc pozdro @Fryzjerek97 

@GrandFather @Jagoda

Zamykam fo czasu rozpatrzenia przeze mnie lub Jagodę 

Przepraszam z góry za opóźnienie ale to z powodu podróży powrotnej.

Zacznijmy od mapy de_rats_csgo_b2:

Otóż z tego co zauważyłem Twoje lasery blokowały dojście na bs'a oraz w jeden rundzie postawiłeś go pod drabinką, co zgodnie z regulaminem serwera dokładniej mówiąc punktem numer 12 jest zakazane - lasery/miny nie mogą w jakikolwiek sposób blokować dojścia na side'y/pokoju z hostami, nawet jeśli są one możliwe do zniszczenia (dzisiaj postaram się zredagować ten punkt, w celu jednoznacznego stwierdzenia, bo z tego co widzę jest z nim duży problem.) Nie zauważyłem, by Patryk nadał Ci bezpodstawnego bana, bez ostrzeżenie, bo zwrócił Ci uwagę, abyś nie stawiał w w/w miejscach laserów.

Następna podana przez Ciebie mapka - cache

Tutaj sytuacja wygląda podobnie, postawiłeś laser na boxie przy main'ie gdzie wychylając się z niego nie jest możliwe zniszczenie go ale istnieje możliwość przejścia pod nim, gdzie tutaj jest można powiedzieć działanie na granicy zgodności z regulaminem, bo jak pisałem wyżej punkt jest niesprecyzowany odnośnie takich rzeczy. Druga sprawa to jest postawiony laser w wejściu do main'a od strony side'u "a" gdzie owszem da się go zniszczyć ale blokuje on całkowicie wejście na bs.

Punkt w regulaminie mówi o tym, że "...blokowania wejść na strefy detonacji bomb..." - według Ciebie chodzi tylko o obrys bs'a na mapce, gdzie w rzeczywistości chodzi o dojścia do side'ów ze wszystkich stron, tak by jedna czy druga strona mogła bez problemu przejść do niego i podłożyć/rozbroić bombę.

Wiele razy już słyszałem, że próbujesz ustalić całkiem inne zasady, niż te, które panują praktycznie od zawsze na serwerze i przepraszam za to stwierdzenie ale próbujesz ustalić nowy regulamin, który pasowałby Tobie oraz tym graczom, którym nie podoba się dany punkt w naszym regulaminie. Na mapie de_rats stwierdziłeś, że można kampić na respie do minuty przed zakończeniem rundy, gdzie żaden punkt w regulaminie nie mówi o tym, a jedyny punkt, który mówi o kampieniu jest punkt o numerze 8.

Pomijam fakt, że byłeś u nas długi czas adminem i wiesz dobrze jak wygląda regulamin, jakie działania może podejmować admin oraz jak to wszystko wygląda od strony czysto administracyjnej, więc prosiłbym Ciebie oraz Kreninga o nieprowokowanie administracji, w takie sposoby jak: twierdzenie, iż nie znają regulaminu, przekrzykiwanie się na serwerze co wolno, a co nie wolno. Myślę, że stąd wzięła się ta chęć pozbycia się Patryka z administracji, bo nie zauważyłem by w tych dwóch demkach popełnił jakikolwiek błąd, a jedynie Twoje działanie na granicy regulaminu sprawiło, iż otrzymałeś bana za blokowanie wejść do bs'a.

Jednocześnie nakazuje zaprzestanie działań, które są na granicy złamania zasad gry, aby tylko otrzymać bana i móc "udupić" administratora, bo "nie zna regulaminu" oraz informuję, że każda następna sytuacja, mająca na celu wprowadzenie administracji serwera w błąd poprzez działania na cienkiej granicy regulaminu będą natychmiastowo karne banami o dłuższym czasie bez możliwości odwołania się od nich, ze względu na to, iż serwer to nie jest miejsce do rozwiązywania kłótni między graczami, a administracją serwera, a miejscem do takich rzeczy jest forum serwera i odpowiednie do tego działy.

Skargę odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...