Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

KreningRobie

CodMod KreningRobie

Recommended Posts

1. Twój nick: KreningRobie (na serwerze, dla znajomych- förordningar (w skrócie Foro)- Od jakiegoś szweda nick dostalem)
2. Twój Steam ID:STEAM_1:1:42018187
3. Link do sourcebans: np.

http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:42018187&advType=steam

4. Data zdarzenia: 16.01.2020 21:59 ??
5. Opis zdarzenia: W sumie nie wiem za co, wg. @GrandFather Działanie na szkode serwera (nie wiem jak działałem będać jedną z niewielu osób wypisujących błędy z serwera) + prowokacje w strone administracji ( To juz było wyjaśnione w moim odwołaniu od mute ...)

P.S obstawiam ze za Nick który mialem "Czy ty wiesz co to regulamin ??" ale widocznie nie zrozumiałeś żartu 😞 (P.S nick był zmieniony jak wszedłeś na serwer i kazałeś go zmienić można sprawdzić na demku )

Edited by KreningRobie
Post sciptum

26 minut temu, KreningRobie napisał:

5. Opis zdarzenia: W sumie nie wiem za co, wg. @GrandFather Działanie na szkode serwera (nie wiem jak działałem będać jedną z niewielu osób wypisujących błędy z serwera)

Pozwolę wyjaśnić to.
Pod w/w powody wziąłem pod uwagę następujące rzeczy:

• Szukanie na siłę błędów na serwerze, które nie przeszkadzały w rozgrywce.
  • Działania, które wprowadzały w błąd graczy - tworzenie nowych zasad rozgrywki, bądź twierdzenie, że jest inaczej niż mówi regulamin.
  • Kłótnie z administracją (przekrzykiwanie się na serwerze.)
  • Dzisiejszą akcję pod tytułem (za przeproszeniem), którą tak zrozumiałem "Jebnę sobie nick, który będzie ośmieszał regulamin i mówił by inni zrobili tak samo" - "Czy ty wiesz co to regulamin ??" - to jeden z trzech nicków jakie były na serwerze, akurat Twój.
  • Działania mające na celu buntowanie innych graczy wraz z graczem o nicku Yedy.
  • Wprowadzanie administrację serwera w błąd, działaniami, które były na granicy zgodności z regulaminem - chyba tylko po to, by dostać bana i móc napisać skargę na danego admina, aby go za przeproszeniem "udupić".
26 minut temu, KreningRobie napisał:

+ prowokacje w strone administracji ( To juz było wyjaśnione w moim odwołaniu od mute ...)

Wyjaśniłem w ostatnim akapicie swojej wypowiedzi w skardze Yedy'ego , że następne takie wasze akcje będą karane banami, bo serwer to nie jest miejsce do odstawania "szopek" - traktuje Was jak dorosłe osoby, bo Tobie nie dużo brakuje do osiągnięcia tego wieku. Nie będę tłumaczył jak dzieciom co wolno robić, a co nie wolno, zwłaszcza, że byłeś adminem na serwerze i dobrze wiesz co wolno robić, a co nie.

Z racji wyznaczonej hierarchii skarga zostanie rozpatrzona przez osobę z Zarządu oraz jednocześnie informuję, że w razie wywołania kłótni w tym poście temat zostanie zamknięty, a dana osoba otrzyma warna.

3 minuty temu, GrandFather napisał:
  • Wprowadzanie administrację serwera w błąd, działaniami, które były na granicy zgodności z regulaminem - chyba tylko po to, by dostać bana i móc napisać skargę na danego admina, aby go za przeproszeniem "udupić"

Moge się mylić ale z tego co zauważyłem to skargi nie pisałem, napisałem odwołanie bo moim zdaniem kara została nie słusznie...

9 minut temu, GrandFather napisał:

Działania mające na celu buntowanie innych graczy wraz z graczem o nicku Yedy

Pozwole sobie to wyjaśnić, działania które możesz nawet zobaczyć na demku nie miały w najmniejszym stopniu na celu zbuntowania graczy. były to czyste żarty...

13 minut temu, GrandFather napisał:
  • Dzisiejszą akcję pod tytułem (za przeproszeniem), którą tak zrozumiałem "Jebnę sobie nick, który będzie ośmieszał regulamin i mówił by inni zrobili tak samo" - "Czy ty wiesz co to regulamin ??"
  •  

No niestety ale źle to zrozumiałeś... była to kontynuacja żartów między mną a @Yedy @CzareQ777 (nie jestem pewnien czy dobrego czareq oznaczylem)

15 minut temu, GrandFather napisał:

Szukanie na siłę błędów na serwerze, które nie przeszkadzały w rozgrywce

Czyli pomoc w udoskonalaniu serwera to coś złego ?? 

16 minut temu, GrandFather napisał:

Działania, które wprowadzały w błąd graczy - tworzenie nowych zasad rozgrywki, bądź twierdzenie, że jest inaczej niż mówi regulamin

Przytoczysz sytuacje i oczywiście pokażesz dowód ? obstawiam że chodzi ci o to gdy mówiłem że ninja nie jest NIEWIDZIALNY (na tamten moment opis wskazywał iż był on w 1% niewidzialny + było to bardzo nie jasne (Przed słowami z posta https://max-play.pl/topic/75853-regulamin-gracza/)

Zamykam do czasu rozpatrzenia.

Ban na serwerach zostaje.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...