Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

KreningRobie

CodMod KreningRobie

Recommended Posts

1. Twój nick: KreningRobie (na serwerze, dla znajomych- förordningar (w skrócie Foro)- Od jakiegoś szweda nick dostalem)
2. Twój Steam ID:STEAM_1:1:42018187
3. Link do sourcebans: np.

http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:42018187&advType=steam

4. Data zdarzenia: 16.01.2020 21:59 ??
5. Opis zdarzenia: W sumie nie wiem za co, wg. @GrandFather Działanie na szkode serwera (nie wiem jak działałem będać jedną z niewielu osób wypisujących błędy z serwera) + prowokacje w strone administracji ( To juz było wyjaśnione w moim odwołaniu od mute ...)

 

 

P.S obstawiam ze za Nick który mialem "Czy ty wiesz co to regulamin ??" ale widocznie nie zrozumiałeś żartu 😞 (P.S nick był zmieniony jak wszedłeś na serwer i kazałeś go zmienić można sprawdzić na demku )

 

Edited by KreningRobie
Post sciptum

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minut temu, KreningRobie napisał:

5. Opis zdarzenia: W sumie nie wiem za co, wg. @GrandFather Działanie na szkode serwera (nie wiem jak działałem będać jedną z niewielu osób wypisujących błędy z serwera)

Pozwolę wyjaśnić to.
Pod w/w powody wziąłem pod uwagę następujące rzeczy:

  • Szukanie na siłę błędów na serwerze, które nie przeszkadzały w rozgrywce.
  • Działania, które wprowadzały w błąd graczy - tworzenie nowych zasad rozgrywki, bądź twierdzenie, że jest inaczej niż mówi regulamin.
  • Kłótnie z administracją (przekrzykiwanie się na serwerze.)
  • Dzisiejszą akcję pod tytułem (za przeproszeniem), którą tak zrozumiałem "Jebnę sobie nick, który będzie ośmieszał regulamin i mówił by inni zrobili tak samo" - "Czy ty wiesz co to regulamin ??" - to jeden z trzech nicków jakie były na serwerze, akurat Twój.
  • Działania mające na celu buntowanie innych graczy wraz z graczem o nicku Yedy.
  • Wprowadzanie administrację serwera w błąd, działaniami, które były na granicy zgodności z regulaminem - chyba tylko po to, by dostać bana i móc napisać skargę na danego admina, aby go za przeproszeniem "udupić".
26 minut temu, KreningRobie napisał:

+ prowokacje w strone administracji ( To juz było wyjaśnione w moim odwołaniu od mute ...)

Wyjaśniłem w ostatnim akapicie swojej wypowiedzi w skardze Yedy'ego , że następne takie wasze akcje będą karane banami, bo serwer to nie jest miejsce do odstawania "szopek" - traktuje Was jak dorosłe osoby, bo Tobie nie dużo brakuje do osiągnięcia tego wieku. Nie będę tłumaczył jak dzieciom co wolno robić, a co nie wolno, zwłaszcza, że byłeś adminem na serwerze i dobrze wiesz co wolno robić, a co nie.

 

Z racji wyznaczonej hierarchii skarga zostanie rozpatrzona przez osobę z Zarządu oraz jednocześnie informuję, że w razie wywołania kłótni w tym poście temat zostanie zamknięty, a dana osoba otrzyma warna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, GrandFather napisał:
  • Wprowadzanie administrację serwera w błąd, działaniami, które były na granicy zgodności z regulaminem - chyba tylko po to, by dostać bana i móc napisać skargę na danego admina, aby go za przeproszeniem "udupić"
 

Moge się mylić ale z tego co zauważyłem to skargi nie pisałem, napisałem odwołanie bo moim zdaniem kara została nie słusznie...

 

9 minut temu, GrandFather napisał:

Działania mające na celu buntowanie innych graczy wraz z graczem o nicku Yedy

Pozwole sobie to wyjaśnić, działania które możesz nawet zobaczyć na demku nie miały w najmniejszym stopniu na celu zbuntowania graczy. były to czyste żarty...

13 minut temu, GrandFather napisał:
  • Dzisiejszą akcję pod tytułem (za przeproszeniem), którą tak zrozumiałem "Jebnę sobie nick, który będzie ośmieszał regulamin i mówił by inni zrobili tak samo" - "Czy ty wiesz co to regulamin ??"
  •  

No niestety ale źle to zrozumiałeś... była to kontynuacja żartów między mną a @Yedy @CzareQ777 (nie jestem pewnien czy dobrego czareq oznaczylem)

 

15 minut temu, GrandFather napisał:

Szukanie na siłę błędów na serwerze, które nie przeszkadzały w rozgrywce

Czyli pomoc w udoskonalaniu serwera to coś złego ?? 

 

16 minut temu, GrandFather napisał:

Działania, które wprowadzały w błąd graczy - tworzenie nowych zasad rozgrywki, bądź twierdzenie, że jest inaczej niż mówi regulamin

Przytoczysz sytuacje i oczywiście pokażesz dowód ? obstawiam że chodzi ci o to gdy mówiłem że ninja nie jest NIEWIDZIALNY (na tamten moment opis wskazywał iż był on w 1% niewidzialny + było to bardzo nie jasne (Przed słowami z posta https://max-play.pl/topic/75853-regulamin-gracza/)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamykam do czasu rozpatrzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ban na serwerach zostaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...