Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Yedy

Odwołanie COD MOD 301 Yedy ♥

Recommended Posts

1. Twój nick: Yedy ♥

2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:105065257

3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist

4. Data zdarzenia: 16.01.2020 godzina około 21:00

5. Opis zdarzenia: Dostałem bana za blokowanie bs'a laserami na mapie de_mirage_go a laser za, którego był ban stał w konekcie. Napisałem, później do Admina, który mówi mi, że laser nie może stać w przejściach, a takiej rzeczy nie ma w regulaminie i chodźby nawet to ten laser dało się ominąć i zniszczyć a bana dostałem bez żadnego ostrzeżenia i za coś czego nawet nie ma w regulaminie. 

Proszę aby zaja się tym ktoś z ZAŻĄDU, bo jak można dostać bana za coś czego nie ma w regulaminie i to jeszcze bez żadnego słowa lub ostrzeżenia. 

@CamerDisco @Lord Yabol

Wypowiem się na temat bana . Jeżeli chodzi o ostrzeżenie otrzymałeś już na poprzedniej mapie, ponieważ podczas nie obecności administracji na serwerze blokujesz wszystkie side w perfidny sposób i po otrzymaniu ostrzeżenia zaprzestałeś swoich działań. Na następnej mapie znów balansowałeś na cienkiej lince między złamaniem regulaminu ,a przestrzeganiem go. Niestety, ale jedno z wejść na side jest właśnie konektor , a nie będę Ciebie ostrzegał co mapę , ponieważ jak nie raz już ,,pokazałeś " znasz regulamin i specjalnie go łamiesz lub balansujesz na krawędzi by otrzymać bana ,a następnie napisać skargŕ lub odwołanie., a tym bardziej ,że już Ci ten pkt, który łamiesz bez przerwy tłumaczyliśmy . @GrandFather

3 godziny temu, Fryzjerek97 napisał:

otrzymałeś już na poprzedniej mapie, ponieważ podczas nie obecności administracji na serwerze blokujesz wszystkie side w perfidny sposób

Nie blokuję bs'ów w żaden sposób gdy nie ma administracji, jak nie wierzysz to popytaj graczy lub sam znajdź takie lasery, a nie piszesz kłamstwa a i wejście do bs'a jest od schodów aż do ściany w jungli a w regulaminie pisze, że jest zakaz kompletnego blokowania bs'a a mój laser nie dość, że nie blokował bs'a to jeszcze stał w połowie konektora, czyli w 1/3 odległości mapy od bs'a. 

3 godziny temu, Fryzjerek97 napisał:

znasz regulamin i specjalnie go łamiesz lub balansujesz na krawędzi by otrzymać bana

Znam regulamin i nie ma w nim nic co mówi o zakazie stawiania laserów w przejściach i nie łamie go, lecz wg ciebie to robię i wg ciebie chce dostać bana a ja sobie gram tylko tą klasą. Zobacz sobie inne demka gdzie gram, wszystkie lasery są dobrze i nikomu to nie przeszkadza tylko tobie jak nie wierzycie w moje słowa to popytajcie graczy lub przeglądnijcie demka, a nie sugerujecie się wypowiedzią tylko tego Pana. 

Tak i postawiłem na tamtej mapie laser przy bs'ie, lecz nie celowo i powiedziałeś mi, że tam nie może stać to odrazu go zabrałem i resztę czasu stawiałem w odpowiednich miejscach. Gdy dostałem bana to nie powiedziałeś mi tego, tylko odrazu nadałeś bana, a admin w moim rozumowaniu nie powinien odrazu dawać bana, lecz ostrzegać lub porozmawiać, zwłaszcza gdy gracz, wtym wypadku ja go posłucha i zrobi co każe a tak, gdy dostanie odrazu bana to nie ma szans dowiedzieć się za co dokładnie ani nie ma jak tego wyjaśnić. 

Z mojej strony to tyle, popytajcie graczy jak gram to zobaczycie, że wg nie łamię regulaminu a ta oto osoba się po prostu uwzieła na mnie i na siłę szuka dla mnie kary, gdy ja staram się grać normalnie i to widać na każdym demku, lub możecie się tego dowiedzieć od innych stałych graczy. 

Pozwolę sobie na wypowiedzenie się ma ten temat. Jak jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy na serwerze jak do tej pory, widziałem nieraz że to nie @Yedy a właśnie tu @Fryzjerek97szukasz najmniejszego pkt zaczepienia żeby zbanowac osoby które mówią jak wyglądają realia na serwerze... Jako jedyny z adminow sieci odrazu wlepiasz bana /mute osobom które są dla ciebie niewygodne lub wiedzą zaduzo... 

ZARZĄD (a przynajmniej ja) odpowiada, że tylko tydzień bana przy historii notorycznego prowokowania i działania na szkodę serwera to w zasadzie całkiem mało. 

W przypadku powtórki z rozrywki ze strony tych graczy - dalszych naruszeń regulaminu czy nawet denerwowania administratorów - proszę o nadawanie banów na kwartał, rocznych albo nawet permów bez ostrzeżenia.

Dopóki będziecie przestrzegali regulaminu i dawali spokój adminom, dopóty będziecie mogli grać. Jeżeli zaczniecie się wychylać, to zgodnie z widzimisię funkcyjnych możecie złapać wilczy bilet z serwera i wszystkie te bany przyklepię.

Zażalenia proszę na PW, spam nowymi tematami o starych banach będzie karany zgodnie z taryfikatorem.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...