Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Yedy

Odwołanie COD MOD 301 Yedy ♥

Recommended Posts

1. Twój nick: Yedy ♥

2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:105065257

3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist

4. Data zdarzenia: 16.01.2020 godzina około 21:00

5. Opis zdarzenia: Dostałem bana za blokowanie bs'a laserami na mapie de_mirage_go a laser za, którego był ban stał w konekcie. Napisałem, później do Admina, który mówi mi, że laser nie może stać w przejściach, a takiej rzeczy nie ma w regulaminie i chodźby nawet to ten laser dało się ominąć i zniszczyć a bana dostałem bez żadnego ostrzeżenia i za coś czego nawet nie ma w regulaminie. 

 

Proszę aby zaja się tym ktoś z ZAŻĄDU, bo jak można dostać bana za coś czego nie ma w regulaminie i to jeszcze bez żadnego słowa lub ostrzeżenia. 

 

@CamerDisco @Lord Yabol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypowiem się na temat bana . Jeżeli chodzi o ostrzeżenie otrzymałeś już na poprzedniej mapie, ponieważ podczas nie obecności administracji na serwerze blokujesz wszystkie side w perfidny sposób i po otrzymaniu ostrzeżenia zaprzestałeś swoich działań. Na następnej mapie znów balansowałeś na cienkiej lince między złamaniem regulaminu ,a przestrzeganiem go. Niestety, ale jedno z wejść na side jest właśnie konektor , a nie będę Ciebie ostrzegał co mapę , ponieważ jak nie raz już ,,pokazałeś " znasz regulamin i specjalnie go łamiesz lub balansujesz na krawędzi by otrzymać bana ,a następnie napisać skargŕ lub odwołanie., a tym bardziej ,że już Ci ten pkt, który łamiesz bez przerwy tłumaczyliśmy . @GrandFather

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Fryzjerek97 napisał:

otrzymałeś już na poprzedniej mapie, ponieważ podczas nie obecności administracji na serwerze blokujesz wszystkie side w perfidny sposób

Nie blokuję bs'ów w żaden sposób gdy nie ma administracji, jak nie wierzysz to popytaj graczy lub sam znajdź takie lasery, a nie piszesz kłamstwa a i wejście do bs'a jest od schodów aż do ściany w jungli a w regulaminie pisze, że jest zakaz kompletnego blokowania bs'a a mój laser nie dość, że nie blokował bs'a to jeszcze stał w połowie konektora, czyli w 1/3 odległości mapy od bs'a. 

 

3 godziny temu, Fryzjerek97 napisał:

znasz regulamin i specjalnie go łamiesz lub balansujesz na krawędzi by otrzymać bana

Znam regulamin i nie ma w nim nic co mówi o zakazie stawiania laserów w przejściach i nie łamie go, lecz wg ciebie to robię i wg ciebie chce dostać bana a ja sobie gram tylko tą klasą. Zobacz sobie inne demka gdzie gram, wszystkie lasery są dobrze i nikomu to nie przeszkadza tylko tobie jak nie wierzycie w moje słowa to popytajcie graczy lub przeglądnijcie demka, a nie sugerujecie się wypowiedzią tylko tego Pana. 

 

Tak i postawiłem na tamtej mapie laser przy bs'ie, lecz nie celowo i powiedziałeś mi, że tam nie może stać to odrazu go zabrałem i resztę czasu stawiałem w odpowiednich miejscach. Gdy dostałem bana to nie powiedziałeś mi tego, tylko odrazu nadałeś bana, a admin w moim rozumowaniu nie powinien odrazu dawać bana, lecz ostrzegać lub porozmawiać, zwłaszcza gdy gracz, wtym wypadku ja go posłucha i zrobi co każe a tak, gdy dostanie odrazu bana to nie ma szans dowiedzieć się za co dokładnie ani nie ma jak tego wyjaśnić. 

Z mojej strony to tyle, popytajcie graczy jak gram to zobaczycie, że wg nie łamię regulaminu a ta oto osoba się po prostu uwzieła na mnie i na siłę szuka dla mnie kary, gdy ja staram się grać normalnie i to widać na każdym demku, lub możecie się tego dowiedzieć od innych stałych graczy. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie na wypowiedzenie się ma ten temat. Jak jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy na serwerze jak do tej pory, widziałem nieraz że to nie @Yedy a właśnie tu @Fryzjerek97szukasz najmniejszego pkt zaczepienia żeby zbanowac osoby które mówią jak wyglądają realia na serwerze... Jako jedyny z adminow sieci odrazu wlepiasz bana /mute osobom które są dla ciebie niewygodne lub wiedzą zaduzo... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZARZĄD (a przynajmniej ja) odpowiada, że tylko tydzień bana przy historii notorycznego prowokowania i działania na szkodę serwera to w zasadzie całkiem mało. 

W przypadku powtórki z rozrywki ze strony tych graczy - dalszych naruszeń regulaminu czy nawet denerwowania administratorów - proszę o nadawanie banów na kwartał, rocznych albo nawet permów bez ostrzeżenia.

Dopóki będziecie przestrzegali regulaminu i dawali spokój adminom, dopóty będziecie mogli grać. Jeżeli zaczniecie się wychylać, to zgodnie z widzimisię funkcyjnych możecie złapać wilczy bilet z serwera i wszystkie te bany przyklepię.

 

Zażalenia proszę na PW, spam nowymi tematami o starych banach będzie karany zgodnie z taryfikatorem.

 

Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...