Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

ZimnyFrozen

Zmiany Ogólne

Recommended Posts

Co przydałoby się zmienić (przynajmniej moim zdaniem):

- Aktualizacja przedawnionego regulaminu, który był napisany w 2017 roku

- Zmiana HLXów (w topce są osoby, które siedzą dziennie godzinami na serwerze, a nie te które faktycznie dobrze grają)

- Zmiana zbugowanych map na poprawnie działające wersje (część map ma niepoprawnie działające teleporty - zatrzymują w miejscach, w których nie powinny)

Dodatkowe zmiany:
- Zwiększenie airaccelerate do 5tys+ aby upłynnić surf

- Dodanie vote'a na początku każdej mapy na Spread/NoSpread (odrzut broni) 

Zniechęciłoby to graczy do kampienia całej rundy w jednym miejscu

jestem 101% na no spread'a, ta rozgrywka na klasycznym surfie jest juz denna.

Z mojej strony jestem na tak. Prosiłbym tylko o zrobienie list tych map + ich ewentualnych zamienników. To samo tyczy się regulaminu, czyli propozycje co i jak zmienić 🙂

Co do regulaminu to daj znać na pw co będziecie chcieli zmienić @Repcak 🙂

Co do map i regulaminu to kwestia ustalenia poprawek.

airaccelerate ZWIĘKSZYLEM.

Co do głosowania odnośnei rundy na nospread to proszę jeszcze o opinię innych czy coś takiego przydałoby się.

Ewentualne poprawki regulaminu zależą od tego czy przyjmie się NoSpread, a co do samej opinii to wcześniej już był poruszany ten temat na forum.

Ja bym zmienił te HLStatsx bo są ,,strasznie`` nie adekwatne do umiejętności gracza ,trzeba po prostu dodać ujemne punkty i będzie git . 

Jestem przeciwny dodaniu NoSpread bo i tak jest już zbyt łatwo na serwie kogoś ustrzelić w powietrzu . 

Niektóre mapy mapy trzeba usunąć albo zmienić bo jest sporo nie grywalnych map . 

Do regulaminu dodałbym zakaz bindowania sobie klawiszy żeby ułatwić sobie gre np. klawisze pod obracanie się w kółko na bh bo to jest strasznie denerwujące jak ktoś się obraca w kółko teleportu z pompą i cie zabija albo żeby to jakoś zablokować .

On 1/20/2020 at 1:31 PM, Mentozaur said:

Ja bym zmienił te HLStatsx bo są ,,strasznie`` nie adekwatne do umiejętności gracza ,trzeba po prostu dodać ujemne punkty i będzie git . 

Jestem przeciwny dodaniu NoSpread bo i tak jest już zbyt łatwo na serwie kogoś ustrzelić w powietrzu . 

Niektóre mapy mapy trzeba usunąć albo zmienić bo jest sporo nie grywalnych map . 

Do regulaminu dodałbym zakaz bindowania sobie klawiszy żeby ułatwić sobie gre np. klawisze pod obracanie się w kółko na bh bo to jest strasznie denerwujące jak ktoś się obraca w kółko teleportu z pompą i cie zabija albo żeby to jakoś zablokować .

Zablokować czynność, która jest podstawą w surf combacie?

Chyba nie grałeś na topowych serwerach w takim razie.

Ja osobiście używam +left jak i zarówno +right do tego, aby wyrównać swój surf, bo uwierz ale na sensitivity 0.5 i DPI 800 ciężko się robi pełny obrót samą myszką.

Co do samego NoSpreada, to posiada dużo opcji, przejrzyj sobie fora czy cokolwiek zanim dasz łapkę w dół. :)

Od Siebie tylko dodam o poprawne respienie na teleportach.

Pozdrawiam. 

2 godziny temu, voun napisał:

Zablokować czynność, która jest podstawą w surf combacie?

Chyba nie grałeś na topowych serwerach w takim razie.

Ja osobiście używam +left jak i zarówno +right do tego, aby wyrównać swój surf, bo uwierz ale na sensitivity 0.5 i DPI 800 ciężko się robi pełny obrót samą myszką.

Co do samego NoSpreada, to posiada dużo opcji, przejrzyj sobie fora czy cokolwiek zanim dasz łapkę w dół. 🙂

Od Siebie tylko dodam o poprawne respienie na teleportach.

Pozdrawiam. 

Alias na +right i +left nigdy nie byl ani nie jest podstawą, ani w 1.6 ani w Sourcie, tak samo w GO, jest to jakaś dziwna meta wymyślona na przestrzeni ostatniego czasu która bardzo i to bardzo ułatwia grę osobie korzystającej, jak i zarazem mocno denerwuję przeciwnika. To nigdy nie było podstawą ani nie jest, i owszem zgodzę się z kolegą wyżej który mówił o usunięcie jej, podstawą są strafe, speedup, surf, osobą nie potrafiąca nawet chociaż trochę dobrze tego zrobić z +right +left jest nagle totalnym szefem pomimo że kompletnie nie umie strefować. Do tego doliczając mete "+left +right spam m2" to totalny śmiech i ze skillem ma bardzo mało wspólnego.

2 hours ago, yungg said:

Alias na +right i +left nigdy nie byl ani nie jest podstawą, ani w 1.6 ani w Sourcie, tak samo w GO, jest to jakaś dziwna meta wymyślona na przestrzeni ostatniego czasu która bardzo i to bardzo ułatwia grę osobie korzystającej, jak i zarazem mocno denerwuję przeciwnika. To nigdy nie było podstawą ani nie jest, i owszem zgodzę się z kolegą wyżej który mówił o usunięcie jej, podstawą są strafe, speedup, surf, osobą nie potrafiąca nawet chociaż trochę dobrze tego zrobić z +right +left jest nagle totalnym szefem pomimo że kompletnie nie umie strefować. Do tego doliczając mete "+left +right spam m2" to totalny śmiech i ze skillem ma bardzo mało wspólnego.

Aliasy, robi się poprzez alias, a nie samo bind to pierwsze defacto.

W Source, nie grałeś to wiem, masz kupione konto na jakimś randomowym website'cie.

Wracając do Source, jeżeli chociaż trochę pograłeś na SurfTimer'erach, to wiesz co to są spiny, jeżeli nie to twoja wypowiedź jest zbędna.

Bhopowanie z +left +right to wymysł dzieci, no chyba, że zrobisz sobie +left, +right pod "A" i "D", to wtedy wtedy twoje "strefy" są nieziemskie.

Skill, skillem, ale nie pisz co jest podstawą, a co nie.

Przeważnie komendy typu +left, +right i +strafe,  są do Trick Surfa, także nie pisz bredni, że to nie ma nic wspólnego w "skillu".

Zrób 3x banana na surf_ski2 na angle mode, pozdrawiam. 

19 minut temu, voun napisał:

Aliasy, robi się poprzez alias, a nie samo bind to pierwsze defacto.

W Source, nie grałeś to wiem, masz kupione konto na jakimś randomowym website'cie.

Wracając do Source, jeżeli chociaż trochę pograłeś na SurfTimer'erach, to wiesz co to są spiny, jeżeli nie to twoja wypowiedź jest zbędna.

Bhopowanie z +left +right to wymysł dzieci, no chyba, że zrobisz sobie +left, +right pod "A" i "D", to wtedy wtedy twoje "strefy" są nieziemskie.

Skill, skillem, ale nie pisz co jest podstawą, a co nie.

Przeważnie komendy typu +left, +right i +strafe,  są do Trick Surfa, także nie pisz bredni, że to nie ma nic wspólnego w "skillu".

Zrób 3x banana na surf_ski2 na angle mode, pozdrawiam. 

Mówimy o alisach, proszę Cię. Jeśli chociaż chwile grałeś na jakimkolwiek polskim surfie, żaden człowiek nie ma po prostu binda right left, tylko całego aliasa z A D to po pierwsze. Second, no przykro mi że nie kładę wartości do kont ale jak na Ognisku grindowałem cały dzień to wątpię że wiedziałeś co to CSS. No i właśnie, jest to surf combat, nie timer, więc możliwość Circle Strafe jest bez najmniejszego sensu. A jak komuś tak bardzo zależy na tym, zawsze z więcej wysiłku może po prostu circle jumpować.

EDIT: Zresztą nawet chyba sam nie wiesz co chcesz powiedzieć, bo wszystko co jakby nie ma kompletnie nic do rzeczy

Edited by yungg

No ja mysle ze najlepiej cale auto bh wyrzucic i dodac fall dmg. Wtedy mozemy o skillu porozmawiac 😄

Cytat

No ja mysle ze najlepiej cale auto bh wyrzucic i dodac fall dmg. Wtedy mozemy o skillu porozmawiac 😄

Masz racje ale zbyt wielu graczy by się pewnie wykruszyło na serwie . A co do dyskusji powyżej to te +left +right to dopiero od roku widze na serwie może były pojedyncze przypadki ale nie były tak widoczne jak teraz , w 1.6 nigy tego nie widziałem a w source nie grałem to nie wiem ale te bidy strasznie irytują  graczy w tym mnie 😂

Też dodam coś od siebie, proponuje:

Zakaz zabijania z wierzchołków ramp oraz niewidzialnych tekstur.

Dodanie do regulaminu zakazu przechodzenia do wygrywającej drużyny.
Obecnie na surfie jest ochrona na 10s proponuję skrócenie czasu ochrony do 7s.
Wyrzucić lub zmienić plugin z cenzurą który cenzuruje tylko niektóre słowa i daje wyciszenie bez ostrzeżenia na 30 dni.

Usunąć lub zmienić plugin ochrony w bz na każdej mapie znajdzie się sposób by kogoś tam zabić. Psuje rozgrywkę na mapach z bz na spawnie.
Dodać możliwość zabijania w "otwartych" bz. Takich jak buzzkill czy greatriver

Dodać weapon restrict dla g3sg1/scar i p90.

Usunięcie shopu 

Kampienie do dwóch killi jest dobrym pomysłem ale co z osobami co czekają całą rundę na te 2 kille?

Co do nospreada jestem na nie. Nie może być za łatwo.

W dniu 22.01.2020 o 19:55, Mentozaur napisał:

A co do dyskusji powyżej to te +left +right to dopiero od roku widze na serwie może były pojedyncze przypadki ale nie były tak widoczne jak teraz , w 1.6 nigy tego nie widziałem

To znaczy, że za mało w 1.6 przesiedziałeś...

Jak ktoś skaczę dookoła jaila i strzela to nic innego jak kampienie na teleport za co się banuje a nie zakazuje komendy z jakiej korzysta 😄 

Parę map: 

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=487338360&searchtext=surf_ski

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1319627986&searchtext=surf_ski_nf

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=706126789&searchtext=surf_buzzkill2

https://gamebanana.com/maps/180213

https://gamebanana.com/maps/200978

https://gamebanana.com/maps/191004

https://gamebanana.com/maps/182621

Edited by Negroo