Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
JSK

[Odwołanie][1VS1] JSK

Recommended Posts

1. Twój nick: JSK 
2. Twój Steam ID: w sb jest
3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=THC%20Joski&advType=name

4. Data zdarzenia: w sb jest 
5. Opis zdarzenia: Dostaem 2 lata temu perm muta za brak mutacji, przeszedłem jakiś czas temu mutacji więc prosiłbym o unmute 😉

Edited by JSK

Prześlij mi próbkę głosu na pw w celu weryfikacji.

3 godziny temu, Jagoda napisał:

Prześlij mi próbkę głosu na pw w celu weryfikacji.

Ty tak na poważnie to napisałaś? To chyba dość oczywiste, że przeszedłem mutacje jak dostałem muta ponad 2 lata temu. Jakbym nie miał mutacji to bym nie pisał odwołania dość proste. Jak chcesz usłyszeć "próbkę głosu" XD to zapraszam na serwer. 

Możesz zastosować się do zasad (tj. zaakceptować prośbę i bez chamskich odzywek wysłać próbkę głosu przez yt, soundcloud, jakkolwiek inaczej) albo możesz dalej mieć muta.

Próbka/link do próbki jest zawsze usuwany zaraz po weryfikacji i wysyłasz ją tylko na PW funkcyjnemu, nie na publik.

Hmm nie odzywam się chamsko tylko według mnie to jest chore, że muszę nagrywac filmik na jakims programie a pozniej wrzucic go na youtube XD To ja podziekuje takiej sieci :) siemka 😉

Zamykam.

2 godziny temu, JSK napisał:

Ty tak na poważnie to napisałaś? To chyba dość oczywiste, że przeszedłem mutacje jak dostałem muta ponad 2 lata temu. Jakbym nie miał mutacji to bym nie pisał odwołania dość proste. Jak chcesz usłyszeć "próbkę głosu" XD to zapraszam na serwer. 

Oczywiście, że poważnie. Każde odwołanie dotyczące muta za brak mutacji jest weryfikowane, tak lub na tsie. Z racji tego, że nie mam full wolnego czasu to wybrałam taką a nie inną opcję. Nikt nigdy nie ma z tym problemu, to 2 min roboty 🙂 To mi ma zależeć na zdjęciu blokady czy Tobie? Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...