Skocz do zawartości
SWIRUS

Channel Admin TS3

5 odpowiedzi w tym temacie

SWIRUS    7

Słuchajcie jest sprawa, fajnie by było, gdybyście nadali uprawnienia Channel Adminom, na wykopywanie z kanału,

przenoszenie na własne pod kanały czy i z poczekalni na kanały gdzie posiada się Channel admina..

Brakuje tego i to bardzo.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mlodyy    110

Osobiście uważam, że znalazłyby się nadużycia jeśli chodzi o przenoszenie z poczekalni na kanał własny, bo zaczęłoby się przerzucanie "randomów" na własne podkanały (nie każdy sobie tego życzy). Zresztą skoro kogoś zapraszasz na ts'a to chyba możesz mu podać hasło do własnego kanału ? Ewentualnie zrób podkanał typu "Poczekalnia" gdzie będą wchodzić osoby, które Ty sobie zaprosisz na ts'a i gdy wejdzie w życie przenoszenie z i na własne podkanały to będziesz mógł przerzucić z Twojego podkanału na któryś z Twoich kanałów, który sobie wybierzesz.

A jeśli chodzi o przenoszenie po własnych podkanałach osoby, która już na jednym z tych kanałów jest to jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SWIRUS    7

Ruszyłoby się coś w tej sprawie? Bo przydatne by to było, bez przenoszenia z poczekalni, tylko po swoich kanałach. Nie można wykopać człowieka którego nie chce się na kanale a zna hasło.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    74
29 minut temu, SWIRUS napisał:

Ruszyłoby się coś w tej sprawie? Bo przydatne by to było, bez przenoszenia z poczekalni, tylko po swoich kanałach. Nie można wykopać człowieka którego nie chce się na kanale a zna hasło.. 

Hasło możesz zmienić jeśli jesteś adminem channelu x, więc w czym problem? BTW. Jakim cudem osoby, których nie chcesz u siebie na kanale, znają hasło? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SWIRUS    7
Godzinę temu, ZosiazMarsa napisał:

Hasło możesz zmienić jeśli jesteś adminem channelu x, więc w czym problem? BTW. Jakim cudem osoby, których nie chcesz u siebie na kanale, znają hasło? 

Nie chodzi o to, chodzi mi bardziej, jak się wyzywają, albo proszę by opuścił ktoś channel, to niestety nic z tym zrobić nie mogę, a hasła nie będę zmieniał, bo już dużo osób je zna, i jak chce pogadać to wbija nie mam z tym problemu, ale problem jest w tym, że w ogóle nie ma opcji wykopania osoby z channelu czy i jak gramy mapki jakieś, to by wszyscy nie musieli się fatygować, to jedna osoba która ma channel admin, mogłaby je przenosić na kanały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi