Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

nadal1

Skarga surf why so ez ?

Recommended Posts


1. Twój nick: Beny
2. Twój Steam ID:
3. Nick osoby, która złamała regulamin: why so ez ?
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin:
5. Data zdarzenia: teraz
6. Powód skargi: łamanie regulaminu surf, wyzywanie graczy i najlepszego admina areksss'a 2000.
7. Dowody:

 

 

EDIT: w sumie dobry chłopak.

 

Edited by nadal1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo braku SID zgłoszonego i napisanych dowodów, zgłoszony przez Ciebie gracz otrzymuje silenca na 2 miesiące za wyzwiska.

 

Dziękujemy za zgłoszenie i życzymy miłej gry.

 

P.S. Mimo Twojej rezygnacji ze skargi zgłoszony otrzymał silenc'a, ze względu na to, iż nie będzie tolerowane wyzywanie community naszej sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Topics

 • Posts

  • Rozumiem, że cheater też człowiek, ale nie róbmy wielkiego zagadnienia z tego, że komuś puściły nerwy wobec kretyna. BTW umiejętność zwięzłego przekazywania informacji (czyt. nie w postach na 20 akapitów) bardzo się przydaje.   Silenca ściągam a temat zamykam.
  • Mogę zacytować tutaj Twoje słowa "Nie będę ukrywał, że przeklinam na serwerze, bo jestem tylko człowiekiem". Widzisz ja również jestem tylko człowiekiem i uwierz, że nie znam waszego serwera dogłębnie, a także zasad jak i wszystkich pluginów, które są wgrane. Powiem w ten sposób. Z mojej perspektywy wyglądało to w taki sposób, że zignorowałeś moją prośbę o sprawdzenie cheatera. Nie powiedziałeś ani słowa o tym, że go sprawdzisz co nawet było później omawiane przez innego gracza po tym jak dostałem muta - najwyraźniej zdziwił się, że go otrzymałem.  Dobrze wiem jak działają tego typu serwerownie. Rozumiem, że jestem randomem, który wbił na serwer i miałeś ochotę na muta 2tygodniowego w sumie za nic. Nie ostrzegłeś, nic nie powiedziałeś do mnie, ani nie dałeś dojść do głosu tylko dałeś muta. Myślę, że w tamtej sytuacji to nie ja byłem problemem. Wiesz, mam już swoje lata, prowadzę firmę i uwierz, że obrażanie ludzi/graczy czy też inne tego typu sytuacje mnie nie kręcą. Rozumiem, że możesz mieć gorszy dzień lub jesteś osobą, która lubi pokazać, że ma władze w taki czy inny sposób. Ten jednak jest chyba zły, bo serwer jest bardzo fajny jak i gracze lecz ten ban był nie potrzebny. Mam nadzieję, że zrozumiesz moje słowa i je przemyślisz. Co zrobisz to już Twoja decyzja. 
  • Gracz mun1o jest spoko I rozsądnym graczem wg mnie i każdemu się zdazy jak widzi coś takiego. Mun1o powinien dostać przynajmniej mniejszy okres muta
  • Nie przypominam sobie takiej sytuacji, by któryś z graczy mówił, że opuściłem serwer ( być może nie usłyszałem, z racji skupienia się na sprawdzaniu gracza)    Druga sprawa - jeśli na serwerze jest osoba, która używa cheatów, to regulamin każdego naszego serwra nie przewiduje tego, by takiego gracza zwyzywać od za przeproszeniem "jebanych cheaterów" czy innych słów o podobnym znaczeniu, co mówiłem przekazałem Tobie na serwerze.    Nie będę ukrywał, że przeklinam na serwerze, bo jestem tylko człowiekiem i zdarzy mi się użyć wulgaryzmu ale nigdy nie używam ich do celu wyzywania/obrażania społeczności serwera, a gdy widzę, że ktoś przeklina, bo przegrał rundę etc. upominam zawsze, by nie naudużywał takich słów. Ty w mojej ocenie pozwoliłeś sobie za dużo, w stronę gracza, który używał wh stąd blokada.      Tyle ode mnie. Decyzję o ściągnięciu lub pozostawieniu blokady zostawiam @Lord Yabol
  • Złote naboje są zbogowane bo jak zginiesz A masz 0 zlotych naboi to ci wchodzi na minus
×
×
 • Create New...