Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
MrVegetaMr

Podanie |$THC$|

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID:$THC$ STEAM_0:1:219754466

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6639

3. Twój wiek:22

4. "Dlaczego ty?":Jestem przede wszystkim pozytywną osobą, która potrafi wprowadzić dobrą atmosferę.staram się być często aktywny i wykazuję dużą inicjatywę w wykonywanej pracy. Sądzę, mimo iż nie jestem zbyt długi okres na tym serwerze, bez problemu odnajdę się jako admin. Chciałbym wspierać serwer i w miarę moich możliwości pomagać, gdy będzie taka potrzeba. Gram już długi okres, więc jestem już w pełni doświadczony i potrafię odróżnić różnego typu wspomagacze. Jako admin będę miał możliwość wprowadzić spokój na serwerze i zapanuje nad każdą możliwą sytuacją. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, iż przyda się dodatkowa osoba, która może zająć się wieloma sprawami na serwerze.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Mam i korzystam 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Często wchodzę ale przeważnie grywam w godzinach popołudniowych oraz w nocy

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

z poważaniem THC 

Edited by MrVegetaMr

Miałem okazje poznać użytkownika więc jestem na TAK. Czat w miarę ok. Czas też ok.

Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie ocenić Twojego zaangażowania po kilku sesjach na serwerze. Pograj z nami dłużej, daj się poznać i spróbuj za jakiś czas. Aktualnie podanie odrzucone. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...