Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Artur

Podanie Admin - Artur

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: 「Artur」, STEAM_0:1:59383560

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3571

3. Twój wiek: 18

4. "Dlaczego ty?": Gram od jakiegoś czasu aktywnie na serwerze. Aktualnie nie ma tutaj zbyt wielu aktywnych administratorów. Jako admin serwera dbałbym o ład i porządek oraz utrzymywał dobrą atmosferę na serwerze. Jak wiadomo administracja również tworzy opinię serwera, więc z mojej strony mógłbym powiedzieć, że rzetelnie spełniałbym swoje obowiązki oraz sprawowałbym się jak najlepiej by opinia stale rosła w górę.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam oraz używam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram w godzinach popołudniowych, wieczornych oraz nocnych.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już administratorem na dwóch sporych serwerowniach. Było to około roku temu lecz nadal posiadam wiedzę oraz doświadczenie które mogę wykorzystać i tutaj.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należę do grupy oraz połączyłem swoje konto steam.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak oczywiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy podanie odrzucam. Pokaż, że zależy Ci na otrzymaniu uprawnień administratora na serwerze, utrzymaj dobrą aktywność i napisz podanie za jakiś czas (2-3tyg.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...