Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Hiroshi

Podanie gracza Hiroshi!

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: xoo / STEAM_1:1:457232976

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13519

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Gram na serwerze bardzo często. Jestem pomocny i myśle że większość osób z serwera też uważa mnie za dobrego, przyjaznego oraz wartościowego gracza. Dodatkowo wielokrotnie już zgłaszałem naruszenia regulaminu innych graczy oraz byłem tutaj adminem więc mam jakieś doświadczenie. 

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i aktywnie korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Zależy jak jestem w domu od dnia i różnych innych rzeczy

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: mam ogarnięte komendy oraz doświadczenie posiadam z tego serwera.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Już od dawna

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Czytałem już wielokrotnie oraz przed złożeniem podania teraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrzucam z paru powodów.

Pierwszy powód jest taki, że podanie zostało przeklejone z tego podania, niektóre rzeczy są pozmieniane.

Po drugie na razie nie widzę potrzeby, aby przyjmować nowych administratorów.

Takie kopiowanie podania sprzed x czasu świadczy różnie, a bynajmniej o tym, że nie chciało Ci się nawet przysiąść na chwilę i napisać na nowo podania.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...