Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

worst

PODANIE NA ADMINA

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Honey ;v STEAM_1:0:465412060

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4402

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?": Mysle ze jestem idealna kandydatka na te stanowisko poniewaz pomagam w potrzebach ludziom na serwerze na kazde pytanie odpowiadam madrze oraz posiadam szacunek do kazdej osoby w kazdym zakresie wiekowym. Takze mysle ze bym dawala idealny przyklad zachowaniem jak i kultura.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak Tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Popoludniu

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Bylam opiekunka serwera w cs 1.6 wiec umiem komendy lecz chcialabym sie wiecej tych komend nauczyc pod skrzydlami wspanialych administratorow

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: TAK

Edited by worst
Przez przypadek mi sie wyslalo

Witam. Jeżeli chodzi o podanie Pani Worst. 

+Jestem na tak , jakoś nie przypominam sobie, aby owa osoba sprawiała jakieś problemy na serwerze 
+Ma troszkę godzin u Nas na serwerze 

- Nie przypominam sobie , aby Worst użyła przy mnie mikrofona. Trzeba częściej używać mikrofonu ! 😄

Tyle z moich uwag jeżeli chodzi o kandydaturę 😉

Witam. Ja jestem na tak

+Miła osoba która pomaga.

+Nie wyzywa i zna regulamin.

+Nie stwarza problemów

-Trochę mało używasz mikrofonu

Miłego dnia życzę.🙂

Tydzień na serwerze + nieużywanie mikro skreśla cię jako kandydatkę na ten moment.

Odrzucone, zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Topics

• Brak wzoru, zamykam.
    • Dante jest bardzo ogarnięty i czasem wydaje mi się nawet, że byłby lepszym adminem ode mnie. Troszeczkę się zawiodłem ponieważ mówiłeś, że miało być 3000 słów w podaniu ale i tak jestem za. TAK
    • Super, cieszymy się niezmiernie.
    • Jestem idealnym kandydatem bo nazywam sie maks pozdro 600. Kocham was wszystkich, pokój na świecie. Trzmajcie się obyście nie zachorowali na koronawirusa, z fartem mordy. <3
    • Wielkanoc zawitała na Max-Play     Zbieraj pisanki i wygraj myszkę SteelSeries Rival 105!         Pisanki od jutra wypadają z fragów na każdym serwerze Max-Play. Gracz, który do 12 kwietnia o 23:59 zbierze ich najwięcej wygrywa!   Ponadto, 100 pisanek można wymienić na rangę VIP na 7 dni! !wymienpisanki     Powodzenia i spokojnych świąt Wielkanocnych! Administracja Max-Play       Regulamin:    § 1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "Wielkanoc na Max-Play 2020". Nieznajomość regulaminu nie zwalnia nikogo z przestrzegania jego zasad. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta.   4. Przypadki rażącego złamania regulaminu serwera/forum przez zawodnika w trakcie trwania eventu będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem. Jeżeli zdyskwalifikowany zostanie zwycięzca eventu, nagrodę otrzymuje osoba na miejscu drugim. 5. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi należeć do grupy Max-Play Official. 6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. 7. Aktualny ranking jest dostępny na stronie https://event.max-play.pl/ 8. Event rozpoczyna się dnia 6 kwietnia i kończy 12 kwietnia o 23:59.   9. Sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl w skład którego wchodzi forum internetowe może ogłaszać konkursy, gdzie zwycięzca/y otrzymuje/ą nagrody rzeczowe, które wymagają dostarczenia. 10. Przystąpienie do konkursu równoznaczne jest z zaakceptowaniem faktu, że wymagane będzie udostępnienie danych osobowych umożliwiających dostarczenie nagrody rzeczowej. 11. Zgodnie z polityką prywatności, dane osobowe wymagane do dostarczenia nagrody rzeczowej usuwane są po jej wysłaniu. 12. W przypadku rezygnacji z podania danych umożliwiających wysyłkę, następuje ponowny wybór zwycięzcy.   § 2. Zasady rozgrywki 1. Event polega na uczciwym zdobywaniu pisanek. Przypadki umów między graczami mającymi na celu sztuczne windowanie wyników w evencie i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play. 2. Zakazuje się używania cheatów i innych programów third-party tego typu, w tym również makro i skryptów na bhop. 3. Wszelkie przypadki świadomego wykorzystania błędów pluginów/systemu w celu uzyskania przewagi nad innymi uczestnikami eventu będą karane banem permanentnym na serwery Max-Play.   § 3. Postanowienia końcowe   1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.    
  • Create New...