Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

ProliFFF

Skarga na Admina

Recommended Posts

Mój nick: | NOOB's | BOT ProliFFF

Mój steam id: 

STEAM_1:1:156167625

Nick osoby która złamała regulamin: Boostowana◢◤

Steam Id osoby która złamała regulamin: STEAM_0:1:124239135

data zdarzenia:06.02.2020 po godzinie 17 na mapie De_Mirage

Powód skargi: No to tak, na serwerze był gracz, w stosunku do którego byłem w 100% przekonany ze gracz ten jest odpalony, zresztą chwile po kłótni na serwer wbił admin Wolfie, który zbanował cheatera, ale wracając do sytuacji na początku grzecznie poprosiłem aby owa adminka zbanowała go, lecz niestety zostałem olany, próbowałem zgłosić to jeszcze kilka razy lecz ona wciąż miała to w.... Po ewidentnie odpalonej akcji gracza u którego było widać ze używa wh oan śmiała jeszcze do niego napisać "Stark przystopuj"(może nie dostałownie tak ale cos podobnego) Wnoszę o odebranie admina tak niekompetentnej do posiadania tego statusu osobie.

Dowody; link do demka http://dema.max-play.pl/demos/demacsgo-only/auto-20200206-170856-de_mirage.dem.bz2

Poprawne demko: http://dema.max-play.pl/demos/demacsgo-only/auto-20200206-155336-de_mirage.dem.bz2

Godzinę temu, ProliFFF napisał:

...na początku grzecznie poprosiłem aby owa adminka zbanowała go, lecz niestety zostałem olany, próbowałem zgłosić to jeszcze kilka razy lecz ona wciąż miała to w....

"(TO ADMINS) | NOOB's | BOT ProliFFF: zbanujesz kiedys to gowno odjebane czy ile jeszcze mamy czekac?

(TO ADMINS) | NOOB's | BOT ProliFFF:  no kurwa za wh *

(TO ADMINS) | NOOB's | BOT ProliFFF:  pierdole kto ci dał tego admina" 

Jeśli to według Ciebie to jest grzeczne poproszenie administratora serwera o zbanowanie gracza to według mnie nie jest. 

Co do sytuacji to w pewnej chwili  @Boostowana skoczyło ciśnienie, co jest zrozumiałe w tej sytuacji i nie bronię jej ale grałeś na serwerze ze swoim znajomym/przyjacielem i podczas naszej rozmowy z Tobą ciągle się wtrącał, np. tłumacząc, że jeśli admin nie reaguje to można go wyzywać + to co pisałeś wyżej jest nieodpowiednie, niekulturalne i etykieta wychowania nie powinna pozwalać na takie zachowania, wobec obcej osoby. Boostowana czekała, aż napiszesz za co ma zbanować gracza, którego zgłosiłeś, a bany nadajemy po sprawdzeniu zgłaszanego gracza i w przypadku gdy jesteśmy 100% pewni, że dana osoba używa wspomagaczy, które są podawane w powodzie zgłoszenia. Jeśli takowego nie ma to sprawdzamy go eliminując po kolei wszelkie możliwe powody złamania regulaminu. 

Dodatkowo Twój przyjaciel nie powinien wtrącać się do rozmowy między nami, a Tobą jeśli nie mówiliśmy o nim, a jeśli chciał coś dodać od siebie na ten temat to powinien poczekać, aż skończymy konwersację z Tobą. Również błędnie twierdził, iż jeśli cytuję "o wiesz, jak ma sie pewnosc a ktos ma to w nosie to tak wychodzi." - takie sytuację nigdy nie będą powodem do tego, żeby wyklinać do osób funkcyjnych lub community serwera, nawet jeśli dana osoba używa cheatów. Tego wymaga kultura, choć nie zamierzam tutaj wypowiadać się na ten temat, bo rozumiem, że nerwy ale trzeba panować nad swoimi emocjami.

1 godzinę temu, ProliFFF napisał:

Wnoszę o odebranie admina tak niekompetentnej do posiadania tego statusu osobie.

Jak pisałem wyżej odkąd Boostowana posiada u nas administratora nikt z community serwera nie miał zastrzeżeń do Niej i wykonywanej przez Nią roboty, a posiada je od 1 grudnia ubiegłego roku. Nie zauważyłem by była to niekompetentna osoba, która nie powinna posiadać uprawień jakie ma. Jest to jej pierwszy raz, o czym rozmawiałem z Nią wczoraj na ts'ie po tym zajściu i zwróciłem uwagę. 

@Boostowana zareagowała w tej sytuacji poprawnie, ze względu na to, iż sprawdziła zgłoszonego przez Ciebie gracza przed nadaniem mu bana, by mieć pewność, że ta osoba używa cheatów, aby nie nadać bana z tzw. marszu bez obejrzenia jego akcji na żywo, tylko ufając na słowo, że jest odpalony. Do tego nie mam zastrzeżeń by odbierać jej uprawienia administracyjne, bo wzorowo zareagowała do samej akcji ze zgłoszeniem, a po prostu w pewnej chwili poniosły Ją nerwy co zostało wyjaśnione na ts'ie, niedługo po zajściu.

Skargę odrzucam, ze względu na to, iż administratorka nie przekroczyła swoich uprawień, a jedynie poniosły ją nerwy co jest zrozumiałe, bo jesteśmy ludźmi, którzy reagują różnie na dane sytuacje i musimy o tym pamiętać.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...