Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
worst

Podanie o Admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: EDWARD MORA STEAM_1:0:465412060

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4402

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?": Myślę że bym sie nadawała ponieważ gdy ktoś potrzebuje pomocy od razu się zgłaszam i udzielam jak najtrafniejszą odpowiedz lubie dawać ludziom drugie jak i trzecie szansę i myślę że utrzymywałabym a nawet podnosiła estetykę innych graczy

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, Tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: zazwyczaj po południu

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: w cs 1.6 miałam rangę Opiekun oraz admin, lecz mogłabym się pouczyć więcej tych komend pod opieką wyższych władz serwera :)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

Popieram Alicja zasługuje na admina z tym że grzecznie napominam, tak jak reszcie młodym adminom tak i Alicji, proszę o nie rozczulanie się nad drobnostkami a nad właściwymi sprawami, niektórzy admini mają w zwyczaju kontemplować głośno o sprawach mniej ważnych niż kroki przeciwników w słuchawkach a to czasami przeszkadza w grze. Pozdrawiam i jestem na tak.

Tak jak ostatnio jestem za:

- Pomaga graczom 

- Kulturę posiada 

- Z mikrofonu zaczęła korzystać 

Nie wiem jak tam z godzinami u Ciebie jest , ale chyba powinni być okey . 

Witam. Ja jestem na tak

+ ogarnia

+ na regulamin

+ używa mikrofon

+ pomaga jak ktoś potrzebuję pomocy

Miłego dnia życzę

Edited by 213never213

Witam. Jest to już Twoje trzecie podanie i zdążyłam w tym czasie nasłuchać się na temat tego jak usilnie próbujesz wejść w tył odpowiedniej osobie w celu uzyskania rangi administratora. Nie tędy droga. Nie popieramy takiego podejścia. Po rozmowie z drugim Managerem zdecydowałam, że podanie zostaje odrzucone. Każde kolejne będzie traktowane jako spam. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...