Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Recommended Posts

Siema. Dostałem bana na serverze surf nie wiem z jakiego powodu i raczej dostałem go permanentnie... Czy może ktoś powiedzieć jaki jest powód bana i czy może ktoś mnie odbanowac... Bo raczej nic złego nie zrobiłem i to jest jedynh server jaki znam który nie ma klas itp. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzieki. 

Nick: _Boro kod steam: 899796902

Edited by Zr2t
Dodałem nick i kod steam.

A możesz mnie unbanowac? Bo już dawno nie mam żadnej reklamy a za takie coś to długiego bana nie powinno być... 

Z racji tego, że minęło od tego wydarzenia już trochę czasu to warunkowo zdejmuję bana ale gdy tylko zauważymy łamanie regulaminu ban zostanie przywrócony bez jakiejkolwiek taryfy ulgowej. 

Zamykam. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...