Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

perm822

Podanie na Admina.

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: peRM ? ;O {R} ȡɨȼƙ {R}🥀, STEAM_1:0:7155855 

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?: Pełniłem  już funkcje bycia administratorem miałem  2 serwery. Serwery upadły  szukam czegoś nowego ;). Serwer mi się bardzo spodobał i chodz gram krótko chciałbym  zostać  administratorem i pomagać administracji w pełnieniu  obowiązków  

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu od 16 do wieczora natomiast w weekendy Dłużej. 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak pisałem  miałem  2 serwery wiec musze znac 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak połączyłem  i należę 

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?

Odrzucone. Nie przyjmiemy Cie, z poprzednimi kontami z VAC banem.

Kolejne podania będą traktowane jako spam i stosownie nagradzane. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...