Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

AdamMickiewicz

Odwołania[1vs1]

Recommended Posts

1.Twój nick: Adam Mickiewicz

2. Twój Steam ID

STEAM_0:0:141215566

3.Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:162816587&advType=steam
4. Data zdarzenia: 06-26-16  20:51

5. 3 lata temu dostałem perm muta na serwerze 1vs1. Zabieram się dopiero teraz za odwołanie bo nie zdawałem sobie sprawy z tego bana. Nie jestem w stanie powiedzieć z jakiego powodu dostałem bana i nie przypominam sobie żadnej kontrowersyjnej sytuacji która mogła spowodować zbanowanie mnie. Brak mutacji  nie był raczej  powodem bana bo w 2016 r nie miałem jeszcze mutacji i wstydziłem się rozmawiać. Możliwe że kiedyś napisałem coś nie odpowiedniego na czacie za co z góry przepraszam jeśli takie zdarzenie miało miejsce. Na dzień dzisiejszy gram na ffa i jestem w top 6 najlepszych graczy(pod względem punktów). Spędzam na serwerze dużo czasu i brak możliwości dawania infa czy rozmawiania z innymi jest dla mnie bardzo ciężkie. Mam teraz 16 lat i moja barwa głosu wydaje się odpowiednia i nie uciążliwa dla graczy. Nie jestem toksyczny i ze spokojem gram na serwerze. Mam nadzieje,że mogą to potwierdzić niektórzy admini z którymi zdarza mi się grać i rozmawiać (mogę rozmawiać bo mogą mnie tylko odmutować na jedną mapę). Mam nadzieje,że moje odwołanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Pozdrawiam  

Popieram gracz nie jest wcale toksyczny, podaje info podczas gry i nawet nie naduzywa mikrofonu 😉

Hm.... 

1.Info jest.

2.Wie do czego jest micro.

3. Gra Ok.

Upłynęło sporo czasu, więc zdejmuję blokadę. Przyjemnej gry na serwerach. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...