Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Artur

Podanie Admin - Artur v.2

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: ?Artur?, STEAM_0:1:59383560

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3571

3. Twój wiek: 18

4. "Dlaczego ty?": Po odegraniu kolejnych godzin na serwerze postanowiłem ponownie spróbować szansy, bo uważam że nie należy się poddawać. Nabiłem trochę godzin oraz mam nadzieję, że tym razem pokazuje bardziej niż do tej pory, że należy mi na tym stanowisku. Jak już wcześniej wspominałem aktualnie nie ma tutaj zbyt wielu aktywnych administratorów więc postanowiłem znów spróbować. Jako admin serwera dbałbym o ład i porządek oraz utrzymywał dobrą atmosferę na serwerze. Jak wiadomo administracja również tworzy opinię serwera, więc z mojej strony mógłbym powiedzieć, że rzetelnie spełniałbym swoje obowiązki oraz sprawowałbym się jak najlepiej by opinia stale rosła w górę.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam oraz używam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram w godzinach popołudniowych, wieczornych oraz nocnych.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już administratorem na dwóch sporych serwerowniach. Ostatnio było to około roku temu lecz nadal posiadam wiedzę oraz doświadczenie które mogę wykorzystać i tutaj.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należę do grupy oraz połączyłem swoje konto steam.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak oczywiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjmuję na okres testowy 🙂

Napisz do mnie na pw forum/steam, omówimy co trzeba. Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

×
×
  • Create New...