Skocz do zawartości

2 odpowiedzi w tym temacie

milosz14    0

1. Twój nick oraz SteamID: NICK: Neøx | OnePunchMan   SteamID: STEAM_0:1:147599735

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=423

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Jestem często na serwerze i czasem brakuje administratorów, przez co nie zawsze ma kto pilnować stosowania się użytkowników, do regulaminu.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jak mam czas to od czternastej do pierwszej w nocy. Czasem trochę dłużej.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Komendy znam ale doświadczenia brak. Kiedyś wysłałem zgłoszenie na admina na innej stronie ale zrezygnowałem ponieważ nie miałem wtedy czasu.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    263

Jeżeli przez następny tydzień nabijesz więcej godzin (powiedzmy 8), to nie widzę przeszkód żeby dać ci testa. Na tę chwilę natomiast masz za krótkiego connecta.

Gdy już spełnisz ten warunek, proszę o PW. Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej