Skocz do zawartości
CHEDAR

Podanie o Admina

4 odpowiedzi w tym temacie

CHEDAR    0

1. Twój nick oraz SteamID: NICK: CHEDAR CSGO-SKiNS.COM SteamID: STEAM_0:0:230915482

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4314

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Jestem codziennie na serwerze i często brakuje administratorów którzy by  pilnowali porządku na serwerze.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Każdego dnia ok 5 godzin od 16.00, w weekendy od 10.00 do 15.00.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak znam podstawowe komendy, i mam duże doświadczenie w prowadzeniu serwera.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mlodyy    99

mw3uKU0.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CHEDAR    0

Jak się daje koledze konto :D

A te 2 to na YT Prank Ale dobrze ROZUMIEM spróbuje kiedy indziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Majker69    14

Podanie odrzucam ze względu na kulturę oraz brak zaufania do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Moim skromnym zdaniem nadaje się na administratora jak poprawi kilka błędów to będzie idealnie. A jeśli chodzi o tsa rozmawiałem dziś z nim według mnie jest spokojny i się nadaje       Pozdrawiam, PaV
    • No nie jestem taki pewny będąc z tobą dzisiaj na tsie :P  Chyba zapomniałeś coś dopisać xD   Jak dla mnie napisałeś to na odpierdziel  Popraw to podanie póki masz jeszcze czas :)   Pozdrawiam, Darus
    • Jesteś pewny?  
    • Twój nick oraz SteamID: ADK  STEAM_0:1:59772314 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=16769 3. Twój wiek:16 4. "Dlaczego ty?": Jestem spokojny oraz posiadam doświatczenie poniewaz mialem admina na jednym serwerze i umiem rozmawiać z innymi ludźmi 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak posiadam i z niego zawsze używam do komunikacji 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:Najcześciej od 12 do 21  7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam podstawe komendy bo byłem adminem na innym serwerze 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe):Oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak Bardzo przepraszam za ten błąd naprawde nie wiem co sie stało ze nie mialem napisanych informacji
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej