Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
TeczaWiag

Zmiana Rambo

Recommended Posts

Można by zrobić takiego rambo jaki był na serwerach 1.6

Rambo:

-Statystyki mogą zostać

Broń: Famas, usp

Opis: 2 skoki, 20hp za zabicie, niewidzialność (taka jak na kamuflażu)

Ewentualnie jakby był jeszcze za słaby to można dać mu jakieś dodatkowe dmg.

Moim zdaniem słaby on był tym bardziej , że mamy klasę cichy i ma m4 2 skoki jest cichy i chyba w połowie niewidzialny 😉

Ustosunkowując się do Twojej wypowiedzi @Fryzjerek97, może warto zrobić taką klasę dla graczy, którzy nie mają VIP'a? Propozycja, którą złożył @TeczaWiag jest dość dobra 
Cichy a Rambo:
Skok: 3x : 2x

Broń: M4 : Famas

Widzialność: 0.5 : 0.5 

Słyszalność kroków: brak : brak

Moim zdaniem nie warto dodawać mu więcej rzeczy jak na zwykłą klasę.

Edited by mun1o
Poprawienie ortografii

@mun1o Zwykła klasa która się praktycznie niczym nie różni od premki? Niech przynajmniej ma słyszalne kroki.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Topics

• za krótki staż na serwerze, za młody kandydat + zgłaszałeś osoby, które po prostu grały lepiej od ciebie. Byłem akurat na serwerze Podanie odrzucone
    • Edytuj swoje podanie, dodając w pełni uzupełniony wzór tj. punkty, treść.
    • Nick obecny: Ksiądz Rydzyk steamID: https://steamcommunity.com/id/lysyzbrazzerstokononowicz/ Mam 15 lat. Chciałbym zostać adminem, ponieważ widzę, że macie rekrutacje oraz teraz jak grałem to kilka osób na spinbocie latało. Posiadam mikrofon, discorda i teamspeaka. Gram zazwyczaj w godzinach popołudniowych. Jakbym został administratorem to mogę poświęcić minimum 1 godzinę dziennie. Brak doświadczenia w byciu adminem. Jestem na grupie maxplay oraz mam połączone konto steam.  1. Ksiądz Rydzyk  https://steamcommunity.com/id/lysyzbrazzerstokononowicz/ 2. https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20678 3. 15 4.Chciałbym zostać adminem, ponieważ widzę, że macie rekrutacje oraz teraz jak grałem to kilka dzieciaków (z głosu obstawiam 9lat) latało na spinbocie, obrażając wszystkich i mówili że to smurf konta xd. 5. Tak posiadam mikrofon jak i również ts3 i dsc 6. W godzinach popołudniowych. 7. Żadne ;d 8. tak 9. tak
    • Mobile Astro EX Pack – za darmo (DLC możecie dopisać do konta do 8 kwietnia, podstawowa wersja gry jest tytułem F2P) Nephise Begins – za darmo (grę możecie dopisać do konta do 1 kwietnia) Project Mercury – za darmo (grę możecie dopisać do konta do 8 kwietnia) Simple Story – Alex – za darmo (grę możecie dopisać do konta do 30 marca) The Council – 1 epizod gry przeszedł na F2P Barro – za darmo (grę będzie można dopisać do konta do 3 kwietnia) HELLION – za darmo (grę będzie można dopisać do konta do 30 marca) UNI – za darmo (grę będzie można dopisać do konta do konta do 31 marca) Martian Law – za darmo (grę będzie można dopisać do konta od dzisiaj od godz. 20:00 do 10 kwietnia) The Deed – za darmo (grę będzie można dopisać do konta od dzisiaj od godz. 20:00 do 31 marca) 100% Orange Juice – za darmo (grę możecie dopisać do konta do 30 marca) 200% Orange Juice – za darmo (grę możecie dopisać do konta do 30 marca) Acceleration of Suguri 2 – za darmo (grę możecie dopisać do konta do 30 marca) Beetween Two Castles – Digital Edition – za darmo (grę możecie dopisać do konta do 30 marca) Burning Daylight – gra przeszła na F2P Drawful 2 – za darmo (grę możecie dopisać do konta do 11 kwietnia) GOAT OF DUTY – za darmo (grę możecie dopisać do konta do 31 marca)
  • Create New...