Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Frosty121

Klasa Kuglarz

Recommended Posts

Nazwa: Kuglarz tutaj nwm czy premium czy od lvl czy zwykła. 
Opis: Pod useclass posiada fake przeładowanie (dźwięk), dźwięk granatów również jest pomieszany np. smoke z dźwiękiem granatu, ma scouta który zatruwa 1/1 przeciwnika albo maca który ma większy DMG +int.
Bronie: scout/mac five-seven
Inteligencja: 20
Zdrowie: 15
Obrażenia: 10
Wytrzymałość: 0
Kondycja: 55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien czy te dźwięki są do zrobienia - jeśli się mylę @CamerDisco proszę o poprawienie mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powinny być, jeśli nie będzie większych problemów to klasa wejdzie w nowym sezonie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym mu dał mp7 bo ta broń jest tylko na wsparciu ogniowym którym nikt nie gra więc było by jakieś urozmaicenie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Topics

 • Posts

  • Jak już wspominałem wcześniej. Jest aktualnie 5 aktywnych adminów i w tym Opiekun. Według Mnie to wystarczy, no ale, głos każdy musi zabrać. + To konto steam mnie nie zachęca. Neutral. @Mentozaur @ZimnyFrozen @TiGo @CypriaNeeX
  • 1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_0:0:528764761   Dante 果ヴさ 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13081 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Zacznę od tego, że mam nadzieję, że ostatnia akcja z banem za przypadkowe użycie binda reklamującym stronę, która nie istnieje nie skreśliło mojej szansy. Dla tych co nie czytali poprzedniego podania. Jestem Kacper i mam 17 lat. W wolnych chwilach spędzam czas grając w gry komputerowe. Pierwszy raz na waszym serwerze zawitałem 4 miesiące temu. Początkowo nie byłem przykładem dla innych graczy. Jednak wszystko trwało do pewnego momentu. Dostałem silenca na 2 miesiące. Dostałem 2 miesiące, aby przemyśleć swoje zachowanie i zmienić coś w nim. I tak się stało. Od tego momentu staram się być pomocny innym graczom. Skończyły się wyzwiska i dogryzanie innym. Wszystko widać w historii czatu. Jedyne co razi w oczy w czacie to ten jeden przypadek z bindem, za który chciałbym wszystkich przeprosić, mimo tego, że strona nie istnieje to ta sytuacja nie powinna mieć miejsca. Od razu po tej sytuacji usunąłem wszystkie brzydkie bindy. A teraz wrócę do sedna. Adminem chciałbym zostać, ponieważ chcę pomagać w rozwoju serwera. Mimo tego, że jest kilku adminów, wiele razy zdarzały się sytuacje, gdy byłem na serwerze a nie było admina, gdy była potrzeba, aby się zjawił. Doświadczenie też jakieś mam. 3 lata temu zanim sprzedałem konto i zrobiłem sobie przerwę od CS byłem adminem na jednej serwerowni. Opiekowałem się serwerem 4Fun na którym także był combat surf. Myślę, że w środowisku graczy jestem lubiany i nie stwarzam problemów. To tyle o mnie. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W obecnej sytuacji jest to 8-23, jednak podczas nauki w szkole grywam po lekcjach, zazwyczaj 14-22. W weekendy mam więcej czasu na gry i jest to 9-23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak pisałem wyżej, adminem byłem 5 miesięcy i znam komendy SM. Jeżeli są jakieś nowe komendy, których nie znam to chętnie się nauczę. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
  • W związku z powyższym muta ściągnąłem. Zamykam.
  • Potwierdzam, rozmawiałem z nim na ts3. Miły i przyjazny człowiek po mutacji 😄
  • 1. gucio_69 2. STEAM_0 : 0:145477101 3.https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1946 4.ok. 3 lata temu 5. brak mutacjii zostałem zweryfikowany przez Admina Jana w dniu 05.04 2020r.  
×
×
 • Create New...