Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
xDante

Podanie Dante v2

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_0:0:528764761   Dante 果ヴさ

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13081

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?": Zacznę od tego, że mam nadzieję, że ostatnia akcja z banem za przypadkowe użycie binda reklamującym stronę, która nie istnieje nie skreśliło mojej szansy. Dla tych co nie czytali poprzedniego podania. Jestem Kacper i mam 17 lat. W wolnych chwilach spędzam czas grając w gry komputerowe. Pierwszy raz na waszym serwerze zawitałem 4 miesiące temu. Początkowo nie byłem przykładem dla innych graczy. Jednak wszystko trwało do pewnego momentu. Dostałem silenca na 2 miesiące. Dostałem 2 miesiące, aby przemyśleć swoje zachowanie i zmienić coś w nim. I tak się stało. Od tego momentu staram się być pomocny innym graczom. Skończyły się wyzwiska i dogryzanie innym. Wszystko widać w historii czatu. Jedyne co razi w oczy w czacie to ten jeden przypadek z bindem, za który chciałbym wszystkich przeprosić, mimo tego, że strona nie istnieje to ta sytuacja nie powinna mieć miejsca. Od razu po tej sytuacji usunąłem wszystkie brzydkie bindy. A teraz wrócę do sedna. Adminem chciałbym zostać, ponieważ chcę pomagać w rozwoju serwera. Mimo tego, że jest kilku adminów, wiele razy zdarzały się sytuacje, gdy byłem na serwerze a nie było admina, gdy była potrzeba, aby się zjawił. Doświadczenie też jakieś mam. 3 lata temu zanim sprzedałem konto i zrobiłem sobie przerwę od CS byłem adminem na jednej serwerowni. Opiekowałem się serwerem 4Fun na którym także był combat surf. Myślę, że w środowisku graczy jestem lubiany i nie stwarzam problemów. To tyle o mnie.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W obecnej sytuacji jest to 8-23, jednak podczas nauki w szkole grywam po lekcjach, zazwyczaj 14-22. W weekendy mam więcej czasu na gry i jest to 9-23.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak pisałem wyżej, adminem byłem 5 miesięcy i znam komendy SM. Jeżeli są jakieś nowe komendy, których nie znam to chętnie się nauczę.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

Edited by xDante

Jak już wspominałem wcześniej.

Jest aktualnie 5 aktywnych adminów i w tym Opiekun.

Według Mnie to wystarczy, no ale, głos każdy musi zabrać.

+ To konto steam mnie nie zachęca.

Neutral.

@Mentozaur @ZimnyFrozen @TiGo @CypriaNeeX

Dante jest bardzo ogarnięty i czasem wydaje mi się nawet, że byłby lepszym adminem ode mnie. Troszeczkę się zawiodłem ponieważ mówiłeś, że miało być 3000 słów w podaniu ale i tak jestem za. TAK

Nie licząc tego konta steam to wszystko jest ok i wygląda na ogarniętego , komunikatywny i chyba nie mam się do czego przyczepić ,na razie jestem na tak 

Jest ogarnięty, zna regulamin i pomaga nowym graczom.

Do czego można się tylko przyczepić to konto steam a tak po za tym to wydaje się wszystko ok.

Na razie jestem na tak

Z racji, ze wiekszosc na tak, jestem sklonny dac Ci szanse :). Przyjmuje na okres testowy.

PDodaj mnie na steam.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Announcements

• Topics

• Ktoś z DD2/MIR zechce się wypowiedzieć?
    • Muzyka leciała przez mikrofon OPa (zgodnie z demem) przez jakieś 2 sekundy jak dawał info. Mute na tydzień za coś takiego to przegięcie, szczególnie że gracz powiedział, że będzie współpracował i mikrofon ogarnie po rundzie. IMO blokada na czas 30 minut jest maksymalną jaką można nadać w takiej sytuacji, a i to na wyrost. Wobec powyższego blokadę ściągam.   @Kiusafaa przestań się tak rządzić na serwerze.   Zamykam.
    • Jeżeli nie było to pierwszy raz to mogłeś mi powiedzieć wcześniej to bym specjalnie dla ciebie wyciszył,a po napisaniu że zaraz to zrobię i tak dałeś mi Mute :). Skoro z Nero masz spine to mogę powołać kogoś innego. Było dużo ludzi na serwie :D. Absolutnie żaden przypadek. Ze strasznie dużą ilością osób masz tą spine :o. Zadaniem admina jest też życie ze wszystkimi w zgodzie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Każdemu się może zdarzyć że nie zauważy że coś ma za głośno  🙂. Nie czekałeś sobie na B. Były normalne akcje i aż drugi admin musiał cię ,,uderzać,, żebyś wkońcu się ruszył 
    • Przykro mi ale zostales upominany i nie wydaje mi sie zebys podawal info bo co uzyles mikrofon bylo zamiast ciebie slychac ta muzyke i to juz nie 1 raz bylo. A co w tym zlego ze czekam na b i otworze sobie skrzynke, nie widze w tym nic takiego. I tez podajesz na swiadka osobe z ktora od jakiegos czasu mam spine ostra. Przypadek? 
    • 1. ZeVcio 2.STEAM_0:1:223361102 3.https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=1:223361102&Submit 4) 02.06.2020 5) Graliśmy dust'a (Adminem był Kiusafa czy jakoś tak), do wybuchu bomby zostało 10 sek i zaczęła grać muzyka z Kit Music Neck Deep, kiedy podawałem info że jeden jest na shorcie, jeden z adminów napisał żebym wycisził muzykę mimo że naprawdę nie chciałem żeby grała i żeby było ją słuchać przez mikrofon. Napisałem do admina że nie i że zrobię to za chwilę po skończeniu rundy. Wtedy admin już nie odpisywal i wlepił mi 7 dniowego Mute za nadużywanie mikrofonu. Nikt nie zwracał na to uwagii dopóki nie napisał tego ten administrator. Jako świadka że napisałem że zrobię to za chwilę chciałbym powołać Nero który później powiedzial do admina że przecież napisałem że zrobię to za chwilę. Admin niestety już nie odpowiedział i zacząłem się zanim kłócić kto ma rację. Oczywiście muzyka nie leciała cały czas tylko przez 2 sek kiedy powiedziałem jeden Short. Trochę słabo z jego strony patrząc na to że kilka meczów wcześniej stawał od tak w miejscu w środku rund i otwierał sobie skrzynki csgo ;/. To tyle i prosiłbym on un-mute i rozważnie mojej prośby o dołączenie do administracji :D. Pozdrawiam!
  • Create New...